Petra88 Petra88 komentáře u knih

Vánoční plavba Vánoční plavba Mary Higgins Clark

Kniha je dějově slabší se spoustou zbytečných postav, které příběhu nic nedají. Ač se jeví jako kriminálka, je bez jediného náznaku napětí. Takové jednoduhé dovolenkové čtení.

10.02.2017 2 z 5

Kniha mě do svého děje vtáhla v podstatě od první stránky. Bylo pro mě překvapením, že jsou v ní fotografie. Ty ještě víc podpořily mou fantazii. Těším se na pokračování a jsem zvědavá na film.

02.02.2017 4 z 5

Psohlavci Psohlavci Alois Jirásek

Nečekala jsem, že mě kniha tolik zasáhne. Je moc hezky napsaná. Konec jsem obrečela.

20.01.2017 4 z 5

I když byly v knize chvilkama i vtipné momenty, tak mě nenadchla. Často jsem se ke čtení musela nutit.

20.01.2017 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Velmi příjemná, vtipná a nenáročná oddychovka. Ráda se k ní vrátím až budu potřebovat zvednout náladu.

20.01.2017 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Čtu již poněkolikáté. Saturnin je srdcovka.

07.01.2017 5 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain (p)

Příjemná oddechovka. Četla se hezky, rychle.

10.12.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě zaujala až tak v druhé půlce. Chvilku trvalo než se začalo něco dít. Ke konci zase trvalo než se opravdu potvrdilo kdo je vrahem, i když to už bylo zřejmé. TOP kniha to pro mě není, na druhou stranu bych ji klidně doporučila.

20.11.2016 3 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Asi tak do 120 strany mě kniha moc nebavila. Pak to ale začalo mít spád a knihu jsem dočetla jedním dechem.

16.11.2016 3 z 5