Vánoční plavba

Komodor Randolph Weed uspořádá zdarma Vánoční plavbu pro vybranou skupinku lidí, která „přispívá k vylepšení světa“. Ve skutečnosti mu ale jde hlavně o publicitu. Také má v plánu vysypat do Karibiku popel své zesnulé matky. Neví však, že jeho nezdárný synovec Eric propašoval na palubu dva uprchlé zločince. Alvira Meehanová vyhrála Vánoční plavbu na dobročinné aukci a přesvědčila Reillyovy, aby pluli s ní a jejím manželem Willym. Na palubě se sejdou členové oklahomského Spolku čtenářů a spisovatelů a mimo jiné i deset mužů, kteří chodí mezi hosty v přestrojení za Santa Clause. Spolek se chystá věnovat seminář „čestnému duchovi“, zesnulému boxerovi Levému Háku Louiemu, z nějž se stal spisovatel detektivních bestsellerů. Všichni doufají, že prožijí poklidný výlet. To se však změní, když jedna z žen na palubě odpřisáhne, že viděla ducha Levého Háka v kapli. Ze skladiště zmizí dva kostýmy Santa Clause a na ošetřovně se kdosi pokusí připravit o život zdánlivě chorého pacienta. Alvira Meehanová spolu s Jackem Reillym během plavby odkrývají stopy, jež je dovedou k nebezpečným zločincům, kteří nebyli na původním seznamu hostů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51785/vanocni-plavba-51785.jpg 3.239

Alvira a Willy 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Santa Cruise, 2006

Kniha Vánoční plavba

jarkaska

Zatím nejslabší kniha , co jsem četla. Jsou napínavější.

ivca84
01.12.2019

vanocní detektivka s dobrym koncem

babiočka
01.06.2019

Mnooo... Mému 10letému vnukovi by se to možná líbilo.
Mně to spíš připadalo, jako by byl popisován výlet klientů docenta Chocholouška. Škoda času stráveného nad touto "detektivkou".

babicka_amalka
13.11.2018

jedna z těch slabších, ale číst se to dá; jednoduchý a oddechový příběh bez jinak téměř všudypřítomné přemíry násilí;

terka95
26.12.2017

Spíše slabší knížka vyloženě na oddych, zapálení ústředních postav pro vyřešení záhad mi připadal spíše směšný:D Vyloženě negativně tuto knihu hodnotit nemůžu, ale napětí se nekonalo žádné..

EvikU.
07.04.2017

Mě se kniha líbila. Je to super oddychovka, která dobře skončí.

Petra88
10.02.2017

Kniha je dějově slabší se spoustou zbytečných postav, které příběhu nic nedají. Ač se jeví jako kriminálka, je bez jediného náznaku napětí. Takové jednoduhé dovolenkové čtení.

konicekbily
25.10.2015

Už jsem od Mary a Carol četl lepší knihy.