Perry Perry komentáře u knih

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

* obsahuje opravdu malé spoilery* :D

Myslím, že název knihy vystihuje celou první polovinu příběhu. Což neberu jako špatnou věc. Naopak jsem ráda, že se záchraná akce nekonala už na prvních pár stránkách.
"Vztah" Mavena k Mare je zde dobře vykreslený a zase (možná) trochu více pochopíte jak to má Maven ve své hlavě uspořádané... nebo spíš pomíchané.

Kapitoly z pohledu Cameron a Evangeliny možná nebyly vždy úplně nejzáživnější pasáže příběhu, ale chápu, že byly potřebné. Přeci jen spisovatelka musela nějak dokončit příběh Cameron a jejího bratra. A myslím, že Evangelina bude mít ještě zajímavý "vývoj" ve čtvrtém dílu série.

Takže, i když skoro 3/4 knihy nejsou nijak nabité akcí, stále vás to bude nutit číst dál a zjišťovat jak se vlastně věci mají.
Každopádně jakmile nastala chvíle války, boj na život a na smrt, bylo to strhující a živé. Rozhodně se vyplatí si pár stovek stran počkat. :)

V celku už se nemůžu dočkat, až budu v ruce držet další díl.

21.11.2018 5 z 5

Obsidiánový motýl Obsidiánový motýl Laurell K. Hamilton

Na začátek musím říct, že prvních 100-150 stran bych v knize ani nemusela mít. Nic moc se tam nedělo a měla jsem hrozný problém nepřestat číst :) Naštěstí se to ve čtvrtce knihy začalo pořádně rozjíždět a akce
nakonec bylo tolik, že jste si nestihli oddechnout.
Edwardovi držím palce a ...SPOILER (čekám, kdy Anitě přijde pozvánka na svatbu :D )

Anita znovu nezklamala :))) Těším se na další díl a naše dva chlapce Richarda a Jeana Clauda ... tentokrát znovu v St. Louis ♥

09.04.2018 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Kniha TKT je velmi originální, chytlavě psaná, má krásnou obálku a vlastně splňuje všechny předpoklady pro skvělé čtení.
Jediný "problém" je, že jsem se častokrát nedokázala úplně začíst a nechat se vtáhnout do děje. Což nejspíš úplně není chyba knihy samotné, ale bohužel díky tomu to nebyl takový Boom jaký jsem očekávala. :)
Každopádně pokud Vás baví cestování "časem", romantika a tajemství, můžu knihu určitě doporučit.

07.03.2018 4 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Musím říct, že mě příběh naprosto uchvátil. Když už jsem si konečně myslela, že to chápu, tak jsem najednou zase začala přemýšlet jak to vlastně je a co se to sakra děje?! Až do poslední stránky jsem pořád netušila zda to bude "happy ending" nebo budu zase bulet :D Každopádně nehodlám nic prozrazovat :)
Po dočtení si ale kladu jednu zásadní otázku: "Jestli si vůbec kdy lidi uvědomí co mají, dokud to neztratí?" A že věřit na zázraky se vyplatí ♥

21.02.2017 5 z 5

Dobře vymyšlený příběh, hlavní hrdinka jde většinou hned k věci, takže chození okolo horké kaše se tady moc nedočkáte :D
Děj hezky plyne a tak nějak se pomalu ale jistě dostanete nakonec :)
PS: Nejvíce mě asi bavil Březen :D
Knížka u mě nepatří k TOPkám v tomhle žánru, ale za přečtení stojí ;)

18.02.2017 3 z 5

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

Málo stránek, čte se rychle, ale špatně se mi orientovalo při skokách ve věku :)
Celkově mě tato kniha moc nezaujala, ale věřím že si své přívržence najde :)

24.01.2017 3 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Tak právě dočtená! :)
Musím říct, že jsem nadšená celou sérií a všech sedm -"klenot"-knížek zdobí mou knihovnu :)))
A jsem strašně ráda, že sedmý díl se zase rovnal kvalitě prvních několika dílů, přišlo mi, že některé prostřední díly postrádaly ten náboj... :)
Nemůžu tento poslední díl hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček a s chutí si přečtu další knížky od Jeaniene Frost. Je to skvělá spisovatelka s úžasným smyslem pro humor a sarkasmem :D :) ♥

15.11.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Menší SPOILER!
Tento díl nemůžu hodnotit jinak než zatraceně kladně.
Knihy od Richelle Mead ať už Vampýrská Akademie, Sukuba nebo Stříbrné stíny miluju a ještě mě žádný příběh nezklamal.
Tentokrát jsem se bála, abych se nenudila v celé první polovině knihy kde Adrian hledá Sydney, ale ani jsem se nenadála a bylo vše tak jak má být, i když měli honičku až do konce :)
Akorát tedy lidi... ten konec?! Vážně?! ... Dá se říct, že kniha končí, jako začala. Doufám, že tentokrát nebudu muset čekat tak dlouho na objevení naší slaďoučké morojky:)))

23.09.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Právě teď je pro mě těžké se vyjádřit, vyjádřit emoce ...
Tahle kniha opravdu nebylo to, co jsem čekala. Avšak mě příjemně překvapila.
V knize se pořád něco dělo a zároveň se vlastně nic moc nestalo, až na pár výjímek ;)
Příběh vás rozhodně začaruje, protože i když vás nebude bavit (což rozhodně NENÍ můj případ) tak vás donutí přečíst ho a zoufale v hlavě pátrat CO to vlastně má znamenat?! :D
"Je to vtipný, protože je to pravda" :)

03.05.2015 4 z 5