Pedro69 Pedro69 komentáře u knih

Pompeje / Horká linka / Letní svit / V pasti Pompeje / Horká linka / Letní svit / V pasti Robert Harris

Nebýt povídky Letního svitu dal bych pět hvězdiček. Ostatní velice dobré a napínavé.

16.08.2020 4 z 5

Hostitel Hostitel Robin Cook

Kdyby tuto knihu napsal sedmák základní školy,, uvěřil bych tomu. Nechápu jak může mít tak vysoké hodnocení. No začátek knihy žádná sláva,,ale ten konec hraničící se sci-fi,, prostě tragédie. První a poslední kniha od toho spisovatele.

22.03.2020 odpad!

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Příběh plný zvratů až do poslední stránky. Vynikající čtení.

11.01.2020 5 z 5

Jack Nicholson - Velký svůdník Jack Nicholson - Velký svůdník John Edwards

Je to můj oblíbený herec, proto jsem si půjčil tuto knihu. Je až neuvěřitelné co někteří zvláště ty americké VIP dokáží ze života vymáčknout. To by obyčejný smrtelník nedokázal ani za 10 životů. Ne že bych tak chtěl žít, ale na jeden rok bych vyměnil -:)

07.10.2019 5 z 5

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

V této knize to pro detektiva Boshe zkraje vypadalo jako nyvyřešitelný případ, prostě hledat vraha to je jako hledat jehlu v kupce sena. To co mě fakt baví, je jak se ke všemu propracovává krůček po krůčku, kde i sebemenší detail může přispět při jeho vyšetřování.

19.11.2018 5 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Nečekal jsem žádný excelentní román, ale toto je totální propadák. Aby jsem se v tomto prostoduchém příběhu dočetl o nadpozemsky krásné pannně, úchylném faraonovi a nadpřirozených bytostech tak to bylo opravdu silný kafe. Hodně stupidní pohádka.

19.01.2018 1 z 5

Lobbista Lobbista John Grisham

Tento spisovatel nikdy nezklame.

25.11.2017 5 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Dobrý napínavý příběh, až na ten ujetej závěr kde se z obyčejných vědců stali supermani.

09.11.2017 4 z 5

Kde tedy všichni jsou? Kde tedy všichni jsou? Stephen Webb

Rád se dívám na dokumenty o vesmíru a tak jsem se vrhnul na tuto knihu. Velikost a stáří vesmíru se vymyká lidskému chápání a tvrdit že jsme ve vesmíru sami je pýcha - můj závěr.

09.09.2017 5 z 5

Mississippské povídky Mississippské povídky John Grisham

Vcelku se dala. Povídky vcelku dobré.

07.09.2017 4 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Stejně jako čtvrtý díl nenadchnul, to samé platí o této knize. Pokud se v budoucnu vrátím k Taitovi, tak pouze k prvním třem dílům které byly skvělé. Na podzim vyjde šestka s názvem Faraon, tak jsem zvědav.

04.09.2017 2 z 5

Firma Firma John Grisham

Skvělá, bez nudných pasáží, prostě měla spád. Filmové zpracování jsem neviděl, tak uvidím.

19.08.2017 5 z 5