Jack Nicholson - Velký svůdník

Jack Nicholson - Velký svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19193/bmid_jack-nicholson-velky-svudnik-cqP-19193.jpg 4 7 3

Jack Nicholson patří mezi největší hvězdy světového filmu. Držitel tří Oscarů se do povědomí českých filmových diváků dostal hlavně svou nezapomenutelnou kreací ve Formanově Přeletu nad kukaččím hnízdem. Od té doby vytvořil ještě řadu rozličných rolí, v posledních letech zářil například ve filmech Lepší už to nebude a Lepší pozdě, než později. V dubnu roku 2007 se dožívá 70 let, ale stále se o něm mluví jako o jednom z největších svůdníků v Hollywoodu. Jeho pestrý životní příběh přibližuje detailně právě tato kniha.... celý text

Literatura světová

Vydáno: , Mladá fronta

Jack: the great seducer , 2004

Kontryhelka
Kontryhelka
02.02.2022 5 z 5

Jeho filmové role jsou dobré, ale jinak na mně tento herec působí jako neotesanec.

Medunkavera
Medunkavera
17.10.2021 4 z 5

Přelet nad kukaččím hnízdem a nebo.. Lepší už to nebude, patří mezi mé nejmilejší filmy a když to viděla moje dcera, tak mi knihu koupila.
Ještě jsem ji nečetla. Ale když ji oprašuji, tak říkám: Neboj, někdy . . až budu mít čas . .

Pedro69
Pedro69
07.10.2019 5 z 5

Je to můj oblíbený herec, proto jsem si půjčil tuto knihu. Je až neuvěřitelné co někteří zvláště ty americké VIP dokáží ze života vymáčknout. To by obyčejný smrtelník nedokázal ani za 10 životů. Ne že bych tak chtěl žít, ale na jeden rok bych vyměnil -:)

filmování Hollywood herci film herectví

Autorovy knížky