pavpaz pavpaz komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihu sem přečetla sice za tři dny, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Spíš sem chtěla být už na konci. Neustálé přeskakování, nedokončené myšlenky, které se dokončí až o pár kapitol dál a otevřený konec, co tím chce autorka říct?

26.03.2019 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku mě moc nebavila, ale až se něco stalo, tak už se nedala odložit. Líbilo se mi prolínání mezi hrdinkami knihy, jak to vidí ony.

07.03.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Opět skvěle napsaná kniha! Nemohla sem přestat číst. Trochu sem od začátku věděla, kdo v tom má prsty, ale závěr mě překvapil. To jsem nečekala. Těším se na další dílo od této skvělé autorky.

14.01.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

No, přiznám se, že začátek mě moc nebavil, tak prvních 100 stránek, moc jsem to nechápala a knihu jsem odložila. Ale nakonec jsem ji dala ještě šanci a dobře sem udělala. Děj se začal zajímavě rozvíjet.

29.12.2018 4 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

Moc pěkné čtení pro podzimní večery. Jen mi tam trochu chybí u závěru, co se stalo se sestrou hrdinky.

08.11.2018 4 z 5

Soukromá potěšení Soukromá potěšení Bertrice Small

Zajímavý příběh, ale četla jsem lepší knihy od této autorky, která mě baví. Vadila mi ta nereálnost.

24.09.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Musím se přiznat,že pro mě to zas takový trhák nebyl. Zbytečně zdlouhavé, často přeskakoval , chvílemi sem se nechytala o kom to píše. Ke konci bylo celkem jasné,kdo v tom má prsty....

08.09.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Skvěle napsáno.

07.02.2018 5 z 5