Pavli19 Pavli19 komentáře u knih

Splněná přání Splněná přání Jude Deveraux (p)

Příjemné, oddychové čtení s dostatkem romantiky. Doporučuji.

27.03.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemné, nenáročné čtení. Oddychovka, romantika.

16.03.2021 4 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Velmi nenáročná romantika s hodně popisy práce FBI. Příběh je předvídatelný, bez velké zápletky, málo akční, děj "neodsýpá".

07.03.2021 3 z 5

Moga Moga Jakub Nabi

Určitě doporučuji. Je možné se zde seznámit s prostředím pro nás zcela neznámým. Kniha se dobře četla, obdivuji velkou vůli a píli splnit si sen a stát se lékařem

28.02.2021 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Au pair jsem nebyla a tak jsem si s chutí přečetla o tom jak to fungovalo (funguje). Pěkná, čtivá kniha. Doporučuji.

25.02.2021 5 z 5

100 pokladů naší planety: Hrady a zámky 100 pokladů naší planety: Hrady a zámky Hannah Brooks-Motl

Krásná publikace pro milovníky historie, cestování. Moc hezký dárek, který mě velmi potěšil.

25.12.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Romantika, erotika, příjemná oddychovka.

29.10.2020 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Příjemná, oddychová kniha, děj pěkně plyne.

16.10.2020 4 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Zajímavá kniha o práci letušek, kterou cestující nemá možnost vidět a ani si ji neuvědomí. Určitě stojí za přečtení, těm co mají rádi letadla a cestování se bude líbit. Určitě více, než Letuška z economy. Některá hodnocení cestujících mohla být napsána mírněji. Škoda otevřeného konce, chtělo to nějaký závěr, alespoň naznačit kam dále se životní kroky Veroniky ubíraly.

20.08.2020 4 z 5

Jak létají dopravní letadla Jak létají dopravní letadla Julien Evans

Zajímavá kniha především pro ty, co se více zajímají o letadla, letectví. Doporučuji.

11.08.2020 4 z 5

Zeptejte se pilota - Vše, co jste kdy chtěli vědět o letecké dopravě a cestování letadlem Zeptejte se pilota - Vše, co jste kdy chtěli vědět o letecké dopravě a cestování letadlem Patrick Smith

Velmi zajímavá kniha, určitě doporučuji.

11.08.2020 5 z 5

Zklamání. Těšila jsem se na zajímavé čtení, bohužel. hodně sprostých slov se mi četlo velmi těžce.

11.08.2020 1 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Velmi zajímavá kniha pro toho, kdo má rád letadla a cestování

11.08.2020 4 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Kniha téměř bez děje, velmi slabé, jen sex.

11.08.2020 1 z 5