PavlaTr PavlaTr komentáře u knih

Posilování na anatomických základech Posilování na anatomických základech Bret Contreras

Užitečný pomocník nejen na domácí cvičení .

31.01.2021 5 z 5

Běhej, dokud můžeš Běhej, dokud můžeš René Kujan

Zajímavý a inspirující příběh s příznačným titulem : BĚHEJ ,DOKUD MŮŽEŠ . Autor mi mluví z duše : dá se běhat jen tak pro radost z pohybu , člověk se nemusí honit za rekordy a přesto si může sport vychutnávat a ještě třeba i pomáhat potřebným . Moc pěkná kniha

31.01.2021 5 z 5

Dívka, která ztratila budoucnost Dívka, která ztratila budoucnost Barbora Walterová Benešová

Po prvních šokujících řádcích jsem si řekla ,že to byla asi špatná volba knihy . Naštěstí jsem pokračovala ve čtení příběhu ,který mě opravdu dostal . Neuvěřitelné ,co se děje ještě ve 21 . století na mnoha místech této zeměkoule !! Často nad tímto příběhem přemýšlím . Vzal mě za srdce . Knihu by si měli přečíst všichni ti ,kteří si stále v této přepychové době na něco stěžují. DOPORUČUJI

29.01.2021 5 z 5

Život bez hranic Život bez hranic Chrissie Wellington

Pozoruhodný příběh obyčejné holky ,která se přes všechnu dřinu a píli dokázala dostat ve třiceti letech mezi profesionální sportovce a vyhrát spoustu závodů mistrovství světa a pokořit mnoho rekordů v nejdrsnějších sportovních disciplínách vůbec - klobouk dolů !!! Kniha se mi moc líbila !!Doporučuji sportovcům všech věkových kategorií jako inspirující příběh........

29.01.2021 5 z 5

127 hodin: Na hraně smrti 127 hodin: Na hraně smrti Aron Ralston

Neuvěřitelná kniha !! Hltala jsem stránky .....opravdu napínavý příběh se strhujícím koncem . Člověk žasne nad tím ,co je v lidských silách a co je schopen dokázat jen aby přežil .

21.01.2021 5 z 5

Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Adharanand Finn

Určitě nejlepší kniha o běhání ,co jsem zatím přečetla . DOPORUČUJI všem nejen běžcům .Dokonce se mi líbila více než Born to run,zrozeni k běhu . Úžasné čtení !!

16.01.2021 5 z 5

Běhej, nebo zemři Běhej, nebo zemři Kilian Jornet

Kilián je sice vyjímečný sportovec s nadpřirozenými schopnostmi pohybu v horách , jeho výkony jsou opravdu famózní , ale v knize jsem se nějak špatně orientovala. Přišlo mi ,že některé příběhy / závody / jakoby neskončily a už jsem četla o jiném příběhu...

15.01.2021 3 z 5

Na sever Na sever Scott Jurek

Krásná kniha !! Strhující příběh - přečetla jsem jí jedním dechem . Neuvěřitelné ,co všechno člověk dokáže .

15.01.2021 5 z 5

Stopy v oblacích Stopy v oblacích Richard Askwith

Jedna z nejkrásnějších knih o běhání .

15.01.2021 5 z 5