pavel-k pavel-k komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Pro mne asi nejoblíbenější kniha. Něco, co zažene splín a pohladí na duši. :-)

03.01.2018 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Jsem v rozpacích. :-) Jakoby autor chtěl parazitovat na úspěchu někoho, kdo si ho zasloužil. Vtipy v knížce jsou posbírané snad ze života, z internetu, prostě něco jako Troškův "Kameňák". Jenže ten byl v tomhle originální. :-) Ale abych jen nehanil, podařilo se téměř navázat na jazyk, kterým psal pan Jirotka. Prostě není to něco, co bych považoval perlu a k čemu se budu rád vracet, jako k jirotkovu Saturninovi (knize, audioknize namluvenou snad v 80tých letech a zatím nevím kým, filmu a ještě lépe seriálu) vždy, když budu potřebovat povzbudit a pohladit na duši. Ale ztracený čas to nebyl. :-)

27.02.2018 2 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Skvělé čtení, kdy knihu budete jen těžko odkládat. Někdy má člověk problém se do knihy "začíst", třeba k vůli stylu psaní. Tohle nebyl tento případ. :-) Vřele doporučuji.

30.08.2020 5 z 5

Muž se psem Muž se psem Zdeněk Jirotka

Krásná kniha s velmi milým humorem a nadsázkou.

03.01.2018 5 z 5

Archa Archa Boyd Morrison

Knížka je moc dobře napsaná, čte se jedním dechem a vůbec jsem jeden nic nedělal, protože jsem se od ní nechtěl odtrhnout. :-)

11.03.2018 5 z 5

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Byl jsem překvapený, jak se mi dobře knížka četla. Sice konec byl takový, jakoby useknutý, ale nějak ten příběh skončit musel. Doporučuji všem, které bavi mystika, či andělské příběhy. Každopádně to není esoterika.

02.03.2018 5 z 5

Hostující profesoři Hostující profesoři David Lodge

Skvělá oddechová knížka, která se dá číst vícekrát. :-) Alespoň já ji můžu.

27.01.2018 5 z 5

Profesorské hrátky Profesorské hrátky David Lodge

Hostující profesoři byli lepší, ale k pousmání to bylo a četlo se to fajn. :-)

06.09.2016 4 z 5

Nalezená Atlantida Nalezená Atlantida Clive Cussler

Dobře čtivé letní čtení, když nechcete vylézat do vedra, co občas panuje. Jako zatim vše, co jsem od autora četl.

04.08.2018 4 z 5