papirovydracik papirovydracik komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tato kniha v sobě skrývá spousty myšlenek a námětů na přemýšlení a toho si vždy při čtení strašně cením. Po jejím dočtení mi ještě dlouho hlavou běžely různé věci a povídala jsem si o ní s ostatními. Podle mě autorčina nejlepší. No a když to člověk přirovná k současné politické situaci, dostává kniha ještě další rozměr.. :)

09.12.2021 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

I po letech uzasna knizka, ktera me vratila do detstvi.

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Ja si ji moc uzila. Pecka kniha

10.07.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Zklamalo, ach jo. Trochu jsem to cekala, ale vubec se to nedalo cist. Bohuzel.

10.07.2020 1 z 5

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

Naprosto skvela kniha! Ten zaver me dostal do kolen, jinak to ani nemuzu rict. Naprosto se to vyrovna zahranicnim autorum.

10.07.2020 5 z 5

Dvojí mysl Dvojí mysl Martin Rousek

O této knize jsem už hodně slyšela (hlavně na Instagramu) a tak jsem se rozhodla, že se do ní ponořím. Sledujeme život Lilly, která se toulá životem a přijde mi, že neví, kam se posunout. Když se jí začnou dít podivné věci, o záplatku není nouze. Knihu hodnotím na 90 %.

Kniha se mi líbila, byla čtivá, autor má místy detailní styl psaní, který se mi líbil a na který jsem si zvykla. Líbily se mi některé části víc, jiné méně, ale celkově hodnotím kladně. Byla jsem zvědavá, jak příběh skončí.

Románu by se daly vytknout nějaké drobnosti (např. některá slovní spojení nebo popisy), ale nic hrozného a nic, co by mi vadilo. V knize jsem nenašla pravopisné chyby nebo překlepy, což oceňuji.

Kniha má pěknou záložku. :)

09.12.2021 5 z 5

Síla hlasu Síla hlasu Martin Rousek

Obalka me zaujala na prvni pohled. Nastesti i pribeh byl dost kvalitni a hned me strhnul. Autor si me ziskal uz druhou knizkou.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se cte dobre, poustim se s chuti do druheho dilu.