OntkovaK OntkovaK komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Kniha precitana jednym dychom.Cakat na dalsie pokracovania bude pre mna utrpenie.U mna je to plny pocet 6 hviezdiciek.

19.07.2019 5 z 5

Pohledný horal Pohledný horal Amy Jarecki

Preklad ma trochu sklamal.Niektore vyrazy by tam nemali byt.Pochybujem,ze v tej dobe pozivali prirovnanie pubertak a slovo kokot mohla prekladatelka nahradit inym.Vyraz Romovia sa zacal pozivat len nedavno.Dufam,ze dalsi preklad bude lepsi.

12.09.2019

Lov Lov Elle Kennedy

Spisovatelka ma nesklamala.Je super.Už sa teším na další diel.Dúfam,že nebudem dlho čakat.Ja si tiež myslým na nepriatela číslo 1 vo vztahu s Brenou.Takže na knihu RISK a na Brenu sa už teším.Vydavatelia majte z nami zlutovanie.

09.05.2019 5 z 5

Pokušení osudu Pokušení osudu Alissa Johnson

Najhorsie je cakat na další diel.????

07.04.2020

Homanaská píseň Homanaská píseň Jennifer Roberson

Priznam sa mam radsej ked sa kniha konci hepiendom.Kniha dejove je nadherna ako prvy diel.Dami ked ju pojdete citat priberte si kapesnicky.Ja som ich potrebovala.Odporucam

20.10.2019

Vlkodlaci - Kronika národa Cheysuliů Vlkodlaci - Kronika národa Cheysuliů Jennifer Roberson

Kniha ma uplne vzala.Priznam sa ,poplakala som si.Necakala som takyto koniec.Hrdinom som fandila od zaciatku.Ich bohov som,ale nemala v laske.Tolko utrpenia.Vrele doporucujem.

20.10.2019

Láska  a nádej Láska a nádej Kresley Cole

Knihu mam rada.Dej ma zaujal.Vytkla by som vsak preklad.Take slovo dakde.Myslym,zeby sa dalo nahradit inym slovom a je ich tam este par.Ako vo filme rozhoduje dabing,tak v knihe vhodne vybrane slova.Spisovatelku mam ulozenu v oblubenych.

19.08.2019 5 z 5

Nezapomenutelná nevěsta Nezapomenutelná nevěsta Annette Broadrick

Je to nepríjemné,že hned je na rade 3.diel.Dobre sa to čítalo.Dej sa mi páčil.Ešte keby boli aj tie predchadzajúce.V tom má pre mna Harlequin mínus.

21.06.2019

Zachránce z Vysočiny Zachránce z Vysočiny Hannah Howell

Tak som sa dockala.Uz sa tesim.✨

18.05.2019 4 z 5

Hříšný lord Julian Hříšný lord Julian Hannah Howell

Vydavatel ma potešil správou,že budú aj dalšie diely hoc na preskáčku.Takže sa už teraz teším.Spolu je ich sedem kníh.

04.10.2018 5 z 5

Polibek dobyvatele Polibek dobyvatele Hannah Howell

Autorka ma ako vzdy nesklamala. Pekny dej.

13.09.2018 5 z 5

Šlechtična z pomezí Šlechtična z pomezí Amanda Scott (p)

Prečítané behom dna.Našla som si dalšiu oblúbenú autorku.

12.09.2018

Únos šlechtičny Únos šlechtičny Amanda Scott (p)

Prijemne citanie. Odporucam.

28.08.2018 5 z 5