oka3408 oka3408 komentáře u knih

Dědictví Lauensteinů Dědictví Lauensteinů Ricarda Jordan (p)

Jak už je zde několokrát napsáno,příběh z raného středověku se velmi dobře čte. Mám ráda tyto příběhy,které jsou zasazeny do historie. Těším se na druhý díl

25.03.2020 4 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

I když na fantazy knihy moc nejsem,udělala jsem vyjímku. Tohoto autora mam ráda.Mám všechny jeho historické detektivky přečtené a tak jsem se pustila do této knihy a musím uznat,že se mi příběh líbil. Doporučuji

29.02.2020 4 z 5

Sny umírají s králi Sny umírají s králi Jaromír Jindra

Krásně napsaná historická kniha. Těším se na další od tohoto autora.

01.10.2019 4 z 5

Není co dodat,knihy pana Vondrušky jsou pohlazení po duši

27.09.2019 5 z 5

Inkoustová stopa Inkoustová stopa Mel Starr

Na knihu jsem se těšila a přečetla rychle jako ty předešlé. Těším se na další.knihy tohoto autora doporučuji i pro ty,kteří historické knihy nečtou

19.09.2019 5 z 5

Neklidné kosti Neklidné kosti Mel Starr

Kniha se dobře četla,doporučuji.

19.09.2019 5 z 5

Ztracená vládkyně Ztracená vládkyně Steve Robinson

Přesně jak se zde píše,slabý díl. Nemohla jsem se začíst a spíše jsem přetrpěla celý příběh. Škoda,první dvě knihy byly skvelé

24.07.2019 2 z 5

Nejzlejší zlokniha na světě Nejzlejší zlokniha na světě Magnus Myst

Velmi povedená kniha,četl mi 7letý vnuk jako svou první knihu a nemohl se od ní odtrhnout. Kniha má spád,napětí....

02.07.2019 5 z 5

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Po dvou předchozích knihách jsem se moc těšila,ale nemohla jsem se začíst. Děj byl utahaný. Snad bude další díl lepší

23.05.2019 2 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Po knize Poslední hodina,kterou jsem se prokousávala,se četla dobře.

23.05.2019 4 z 5

Kalich Kalich Nancy Bilyeau

Kalich se mi líbil víc než Koruna.Děj měl spád. Těším se na další díl

26.04.2019 4 z 5

Koruna Koruna Nancy Bilyeau

Kniha se krásně četla,měla spád. Těším se na druhÿ díl

07.04.2019