Nuvents Nuvents komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Četla jsem všechny knihy autorky. A tahle byla nejslabší. Nutila jsem se do čtení. Děj se vlekl.

20.06.2021 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Zklamání :( tak dlouho jsem se těšila a po Písečném muži,který mě stal pár šedivých vlasů :) obzvlášť. Ale kniha ani zdaleka nedosahuje kvalit předchozích dílů...

23.05.2015 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha byla hodně infantilní... Zavrhla jsem ji tehdy, když se Caroline ptá Simona, zda mu chybí jeho zemřelí rodiče...tak ne asi??!!! otázka za milion...

21.02.2015 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Autorka výstižně popsala pocity podvedené ženy,najednou zjistíte,že svého muže vlastně neznáte...akorát mi vadil otevřený konec,jsem totiž asi tak naivní,že bych Petemu taky věřila :(

14.02.2015 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kniha je pro mě velkým zklamáním, jsem se těšila na novou knížku od této autorky, jejíž dvě předešlé díla jsem zhltla přes víkend. Děj je předvídatelný, vleče se a závěr přitažený za vlasy. :(

09.02.2015 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha mi připomínala "béčkové" hollywoodské filmy pro mladistvé. Myslím, že autor už mile nepřekvapí.

01.01.2015 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Výborná knížka. Bojíte se číst dál s očekáváním co přijde. Kniha ve vás vyvolá úsměv i pláč bohužel. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla, bude ve mně uchována dlouho. Určitě stojí za přečtění.

13.10.2014 5 z 5