notsohappyanny notsohappyanny komentáře u knih

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Ach jak já ty draky miluju!

30.05.2017 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Byla úžasná. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, byla neskutečně čtivá a i přes to klišé byla užasná. Sama jsem se v Anně občas viděla a myslim, že Paříž se na mě může tenhle/příští rok těšit! 5/5

30.05.2017 5 z 5

Eragon: Průvodce po Alagaësii Eragon: Průvodce po Alagaësii Christopher Paolini

Parádní pro fanoušky..Měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale brzo si ji taky pořídím domů. Kdyby vyšly další doplňky této série, určitě mají u mě na poličce místo

01.04.2017 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Rozhodně nezklamala, velmi příjemná na večer.. :) Pokud autorka napíše nějaké další knihy tak maj rozhodně místo u mě v knihovničce.

26.03.2017 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Pěkně napsaná kniha, rychle se četla. Postavy většinou sympatické, hned jsem se vrhla na Milion sluncí a doufám, že kniha bude stejně super jako první díl. :)
btw - v knize bylo opravdu hodně překlepů! :D

20.03.2017 4 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Příjemná na léto, jen je škoda že jsem nečetla celou triologii a nejsem si jistá jestli ji někdy přečtu.

18.03.2017 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Abych pravdu řekla, tak tahle kniha mě bohužel zklamala. Jestli je to tím, že ji všici opěvují nebo tím, že jsem v této knize našla inspiraci hned ze 3-4 bestsellerů (velmi ,,nenápadnou" inspiraci).
Námět super, kniha mega čtivá, přečtená během 4 pracovně a ,,učebně" vytížených dnů, což je velký úspěch, dokonce mě i vytáhla ze všech obávané Reading slump - čtenářské krize - a obálka pěkná. Bohužel jsem se nemohla přenést přes otřesné chování Mare nebo aspoň dle mého se Mare chovala na ránu násadou od koštěte. Nicméně konec byl zajímavý, *SPOILER* zrada Mavena mě velmi naštvala a překvapila, ale i tak je mou nejoblíbenější postavou a aréna *KONEC SPOILERU* a i přes všechny ,,vady" si přečtu pokračování, protože prostě nemám ve zvyku nedočítat série. 2.5/5

11.03.2017 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Četla jsem ji jako mladší a navnadila mě na další knížky Jo Nesba :)

11.01.2017 4 z 5