Norek Norek komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Miluju ty knížky, po jejichž přečtení zůstanu nějakou chvíli jen sedět a přemýšlet. Třeba o tom, jak mám skvělý život, jako to bylo u téhle knížky. Najednou mi nepřipadá tak strašné, že jsem ve škole "od rána do večera", že jsem občas bez oběda. Najednou si připadám jako v ráji.
A taky miluju to, jak byla tahle knížka vyprávěná smrtí. Zpočátku jsem myslela, že to bude divné, morbidní a tak vůbec, ale... bez toho by to nebylo ono.
I když jsem ohrnovala nos nad obalem, je to jedna z těch nejlepších knížek, co jsem zatím četla. :)

12.10.2013 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Jedna z těch knížek na povinnou četbu, které jsem přečetla vážně celé. Byla srozumitelná, dobře se četla, měla jsem po ní tu dlouhou přemýšlecí chvilku... ne, tohle jsem od školní četby vážně nečekala.

12.10.2013 3 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Zpočátku jsem nad tím ohrnovala nos. Měla jsem za to, že to bude jen další z těch až moc holčičích sérií, ve kterých se neustále řeší jen to, kdo s kým chodí a všichni volní si stěžují na to, že jsou volní. Ale že tam bude neznámý slídil, který ví všechno o všech, a plno mrtvých? Ne, to jsem rozhodně nečekala. A líbí se mi to!

12.10.2013 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

I přesto, že naše obálka není nic moc (vážně nechápu, proč tam nenechali originální obálku jako u dalších dílů -_-), knížka je naprosto skvělá! Jasně, je to v podstatě lovestory, který niijak nemusím, ale to, jak je to napsaný, vymyšlený, postavy... to je naprosto skvělý a miluju, že jsem se nenechala odradit tou hloupou obálkou.
A taky je to jedna z mála knížek, kde snesu upíry a vlkodlaky bez toho, abych protáčela oči nad tou trapností.

13.10.2013 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Jsem ráda, že jsem se pro jednou rozhodla přestat ohrnovat nos nad starými knížkami a přečetla si tuhle. Protože je to skvělá knížka. Miluju tenhle styl psaní, miluju to, jak je to v podstatě o ničem, miluju ty postřehy o úplně obyčejných věcech! :3

12.10.2013 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Člověk si myslí, že už je konec, ale ono ani náhodou, hehe. Nesnáším to, jak je to neukončené, když musím čekat na další díl. -_-

13.10.2013 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Taková ta knížka, kterou si přečtu, docela mě i baví (i přesto, že někdy se to až moc táhlo), ale opakovat už to nemusím.

12.10.2013 3 z 5