Nisshoku Nisshoku komentáře u knih

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

No.. Tak takto. Kniha sa trochu naťahovala, popisy, fillery, trochu nuda.... veď to poznáte. Koniec už bol zaujímavejší, myslím že ďalšie knihy budú lepšie, každopádne je to naozaj viac taká YA literatúra pre nenáročných čitateľov. Knihu som si kupovala už pred dlhšou dobou a teraz keď som sa k nej dostala, už ma tak nelákala ako kedysi. Nebolo to vyslovene zlé, ale ani nijak extra super. Ale každopádne koniec ma zaujal a tak sérii dávam šancu a hneď nadvzäzujem druhým dielom. ^^

02.02.2019 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Úprimne to bolo lepšie ako som čakala. Predtým než som začala čítať som totižto pozrela recenzie z Goodreads ktoré neboli ani zďaľeka také pekné a tak nejak som čakala že ma to ani nebude baviť. /a ešte som k tomu bola aj trochu zaspoilerovaná/ Každopádne autorka ma dokonalo zmiatla, lebo som si celú celučičkú dobu myslela že ten zabijak je presne ten princ a naopak :^DD Ale koniec parádny, musela som hneď ísť na ďalšie knihy, ktoré sú inak ešte o tú jednu hviezdičku vyššie, takže rozhodne worth prečítania!

15.08.2018 4 z 5

Krásná vězeňkyně Krásná vězeňkyně Hannah Howell

Nie som až taký veľký čitateľ romantiky a toto bola moja prvá kniha od tejto autorky. Linka mi znela zaujímavo, príbeh bol celkom pekný, ale dosť mi vadilo, že autorka všetky "skutočnosti" prezradzovala v dialógoch. Chýbal mi opis reči tela, viac myšlienok a úvah, viac opisov situácii. Človek by sa tak do deja a charakterov dokázal omnoho lepšie vcítiť - takto mi to prišlo akési plytké. Hlavne za to môže ten štýl písania - a je to škoda. Po tejto knižke tým pádom nemám úplne chuť čítať ďalšie od tejto autorky..

07.01.2021 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Také trochu slabšie 4 hviezdičky, ale to je možno tým, že som zvyknutá na trochu viac prepracovaný dej, a chýbalo mi tam viac...čohosi. Viac reakcií, trochu väčšie ponorenie sa do charakterov.. Toto bolo príliš jednoduché, celkom predvídateľné. Začala som čítať až po Šiestich vranách, ale uvedomujem si že je to naozaj zamerané skôr na mladších čitateľov, takže tam tá jednoduchosť patrí :) Ale aj tak ma to mrzí, fakt škoda preveliká, ten svet a dej sa prelína tak mááááááálo, naozaj ma to nevtiahlo. Som proste zvyknutá na "adult" fantasy, takže toto je iba môj vnútorný nárek :D

18.07.2020 4 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

(SPOILER) Práve dočítané... No. A.... čakala som čosi trošičku lepšie, nejaký poriadny rozjazd, ale ten začal až v druhej polovici knihy a ku koncu sa mi to už naozaj páčilo! Hneď nadväzujem ďalším dielom a dúfam že posledný diel trilógie ma náležite odmení za moju trpezlivosť a že bude presne tak skvelý ako očakávam!
Pozor SPOILER!!!!
(Ja som proste od začiatku vedela že Kasper umrie, odkedy išiel prvýkrát s Bryn do Skojarského zámku, úplne som to tušila... xD)

05.02.2019 4 z 5

Zkorodovaný muž Zkorodovaný muž Adam Christopher

Kniha bola zaujímavá, ale v istom zmysle niečo důležité postrádala, niektoré časti boli jednoducho také.....suché, nudné dá sa povedať, dokonca trochu nezmyselné... Celkovo bola knižka celkom fajn, ale radím ju k tým, ktoré som prečítala raz a dosť xD

29.04.2017 3 z 5