nikous nikous komentáře u knih

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Nechcete to číst, nechcete a zároveň se již od první strany nelze odtrhnout.

06.01.2024

Štvanice Štvanice Martin Goffa

V první časti se mi svírá hrdlo, přímo cítím Mikovu bolest. V té druhé časti se lehce nudím. Až do konce knihy jsem však netušila kterou cestou se Miko vydá. 4,5*, dítě v mlze nadadilo vysokou laťku.

11.01.2024 4 z 5

BARF - Krmení psa přirozenou stravou BARF - Krmení psa přirozenou stravou Kateřina Novosádová

Knížku jsem pořídila až po pár měsících, co jsem krmila přirozenou stravou a i tak mi byla k užitku! Doporučuji všem a nejen začátečníkům.

03.02.2017 5 z 5

Pět tajemství šťastného vztahu člověka a psa Pět tajemství šťastného vztahu člověka a psa José Arce

Nevidím to s knížkou tak černě, jako uživatelka "bubka". Kniha je zajímavá, José sice řeší alfu a dominanci, ale ne agresivním způsobem, opět jen komunikací a postoji vůči psovi. Nejvíc mě zaujal popis displinovaných procházek, když by je pánečci a jejich psíci absolvovali, ubylo by mnoho škrtících se psů na vodítkách.

03.02.2017 4 z 5

Konejšivé signály Konejšivé signály Turid Rugaas

Knížka se čte úplně sama! Po přečtení budete svého psa sledovat a zkoumat kdy a jak používá konejšivý signál. :). Je v ní mnoho poznatků, které jsem nebyla schopna vstřebat za jedno čtení, určitě si jí musím přečíst znovu.

Štěkání – Zvuk psí řeči Štěkání – Zvuk psí řeči Turid Rugaas

Menší brožurka, kterou přečtete "u kafe" a ještě se u toho něco dozvíte. Rady používám v praxi a přečtení můžu jen doporučit!

28.01.2016 5 z 5

O Rozárce Čarodějné a zlobivém Pepíkovi O Rozárce Čarodějné a zlobivém Pepíkovi Petra Martišková

Moc milé čtení, dcerku knížka bavila, až mi bylo líto, že není další díl. Určitě přečteme další autorčinu tvorbu.

05.01.2024 5 z 5

Nejsou stejné. Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě Nejsou stejné. Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě Šárka Miková

Ufff, kniha má něco do sebe, ale... Knížku nejsem schopná dočíst. Pro mě těžce uchopitelná, složitě psaná. Do kapitol jsem se nutila a vlastně už jsem nevěděla, co jsem četla na předchozí straně. Každopádně i čtení cca prvních 100 stran mi pomohlo určit typy členů rodiny aspoň z 80%. Soudě dle navštíveného semináře Šárka ví, co dělá, je v tom dobrá, leč bohužel v knize jsem se ztratila.

05.01.2024 3 z 5

HausMagick HausMagick Erica Feldmann

Komu není proti srsti ezo svět, ten si v knize najde své. Je psaná čtivě a mile, je plná pohody. Knížka si mě našla a já ukládám do knihovny coby knihu kouzel.

05.01.2024 5 z 5

Zázračný pes Wally Zázračný pes Wally Marsha Boulton

Výborná knížka! Pobaví, vžene slzy do očí, ale s úsměvem se opět dočte. Často jsem si myslela, že snad autorka píše o mém psovi.