Štěkání – Zvuk psí řeči

Štěkání je vlastní všem psům, je to jeden ze způsobů, jak spolu psi komunikují. Norská chovatelka a cvičitelka psů Turid Rugaas, která zmapovala a začala jako první v praxi užívat tzv. konejšivé signály, publikuje v této knize vše, co objevila během svých snah o pochopení psího štěkání a jeho užití ve výcviku. Pokud se chovatel naučí poznávat, co se jeho pes snaží štěkáním vyjádřit, může následně minimalizovat negativní dopady zbytečného a obtížného štěkání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54121/stekani-zvuk-psi-reci-54121.jpg 4.624
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Plot

Bjeffing - Språket som høres

Kniha Štěkání – Zvuk psí řeči

Marta08
09.04.2019

Výborná příručka, pokusím se jednotlivé rady aplikovat do praxe.

petule3389
26.04.2018

Jednoduche, uzasne a strucne! Rozhodne doporucuji :)

nikous
28.01.2016

Menší brožurka, kterou přečtete "u kafe" a ještě se u toho něco dozvíte. Rady používám v praxi a přečtení můžu jen doporučit!

Janie1989
06.06.2015

velmi poučná kniha, navíc logická a hlavně rady jsou ověřené v praxi a vyzkoušené. takže pokud někdo hledá způsob, jak svého pejska odnaučit nechtěnému štěkání, je to jedna z verzí, jak to provést :)

magnolia
06.12.2014

Knížka je sympaticky stručná a praktická. Ale mám málo příležitostí využít uvedené zkušenosti a rady (u nás se štěká naštěstí málo :)

psi psi - chování, etologie

Turid Rugaas