Zázračný pes Wally

Wally je bulteriér svérázné povahy. Je umíněný, ztřeštěný, dovádivý a především nezničitelný. Miluje kvíkající gumové hračky, všechno ve tvaru koule a na jídlo se vrhá s úctyhodnou vervou. Ovšem ostré zuby nepoužívá jen jako nástroj na uspokojení hladu. Se zuřivostí hladové pirani se vrhá na všechny zajímavé předměty kolem sebe. Nejedna hadice na zahradě se během vteřiny promění v rozstřikovač, pneumatiky koleček jsou stále splasklé, podpatky lodiček se mění v párátka a z brýlí dioptrických se stávají děrované. Wally se samozřejmě se stejnou energií, kterou věnuje povyražení a fotbalu s míči všech typů a velikostí, dokáže zapojit i do každodenního chodu na farmě – přikuluje balíky sena, loví veverky a myši, vede válku na život a na smrt s krtky, pořádá závody s ovcemi, prohání žáby v rybníku a funguje jako sněžný pluh. Stejné úspěchy sklízí i jako mediální celebrita – přeborník v lízání uší. Ale především se vždy a všude drží své moudré životní zásady: „Když to není zábava, nestojí to za námahu!“ ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26662/zazracny-pes-wally-26662.jpg 3.818

Wally´s World: Life with Wally the Wonder dog

Vydáno:, Ikar (ČR)

Alena_S
15.03.2017

Sice jsem se na pár místech "zadrhla", ale Wally všechno zachraňuje, s paničkou jsou úžasná dvojka!

nikous
28.01.2016

Výborná knížka! Pobaví, vžene slzy do očí, ale s úsměvem se opět dočte. Často jsem si myslela, že snad autorka píše o mém psovi.

psí příběhy člověk a pes

Autor knihy

Marsha Boulton