nikolicevopice nikolicevopice komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Četlo se samo!

Selekce Selekce Kiera Cass

Četlo se to lehce, byla jsem překvapená, že i když jsem si říkala, jestli nejsem na nějaké prince a princezny stará, ale vůbec to nevadilo. Je to velká romantika, ale kdo na ni má chuť tak určitě nebude zklamaný.

Po Valentýnu Po Valentýnu Esther J. Ending

Hodně dobrá kniha. Možná až moc špatných příběhů v jedné rodině, ale aspoň to nebyla nuda. Postavy byly skvěle popsány, jak kdybych je viděla před sebou.

Andělské rady pro šťastný život Andělské rady pro šťastný život Doreen Virtue

Některé rady jsem sice přeskočila, ale pokud má někdo přímo nějaké konkrétní trápení, tato kniha pomůže hlavně ulevit na duši.

11.08.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha byla pěkná. Jediné co, tak jsem si říkala, koho si vybrat jako prvního, abych pak nelitovala, ale začala jsem Jáchymem a byla jsem spokojená. Kniha byla čtivá a zajímavá a ani chvilku jsem se nenudila.

Mráz Mráz Bernard Minier

Mě se kniha moc líbila. Sice mě nejdřív vyděsila tloušťka, ale četlo se to dost rychle a příběh mě pořád táhl číst dál a dál. Líbil se mi konec, který byl poměrně dost zamotaný, takže jsem každou chvilku měnila svůj názor, kdo je vrah a tak jsem byla napnutá až do konce.

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Krásný příběh, krásná kniha...

20.09.2014 5 z 5

Tony & Susan Tony & Susan Austin Wright

Začátek mě úplně vtáhl do děje. Bohužel zbytek knihy už byl trochu zklamáním. Kniha byla zajímavá stylem, kterým byla napsána.

11.09.2014 3 z 5

Bílá lvice Bílá lvice Henning Mankell

Wallander mi v tomhle díle přišel jako uzlíček nervů, ale jinak příběh byl dobrý... Až na ty neschopný lidi, kteří chodí pozdě do práce a neumějí odesílat všechny strany dokumentů - bez nich by kniha mohla být o půlku kratší :).

16.08.2014 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Mrzelo mě, že hlavní dějová linie neměla dostatek prostoru a místo toho tam bylo neustále odbočováno (podle mě zbytečně) k životům příliš mnoho dalších postav. Jinak to byla příjemná detektivka, ale nebylo to, že bych ji nemohla odložit.

04.08.2014 2 z 5