nikol.ami nikol.ami komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihám o válce se spíše vyhýbám, nemám ráda těžkost a utrpení s ní spojené. Každopádně, Haně jsem dala šanci právě a jen kvůli výbornému hodnocení v žebříčku knih. A nezbývá nic jiného, než souhlasit. Kniha je opravdu perfektně napsaná, hltala jsem ji jedním dechem a za 3 dny ji měla přečtenou. Jednoznačně doporučuji, Hana prostě nesmí chybět žádnému velkému knihomolovi v jeho knihovně :-)

19.03.2018 5 z 5

Lidé a psi: Střet kultur Lidé a psi: Střet kultur Jean Donaldson

Jedna z prvních knih, kterou jsem po pořízení svého psa četla. Aktivní kynologii se věnuji 4 roky, za tu dobu jsem přečetla X knížek na téma tréninku zvířat a pořád je to kniha, na kterou velmi ráda vzpomínám a doporučuji. Rozhodně nesmí chybět v mé knihovně.

19.03.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Napínavá kniha, vždy po dočtení kapitoly jsem se musela pustit do další. Nicméně, po dočtení celé knihy bych to shrnula asi takhle - nebyl tam takový ten pocit dokonale promyšleného příběhu, jako například u Sedmilhářek :-)

19.03.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Než jsme tě poznala byla mou další zvolenou knihou, kterou jsem si vybrala na základě vysokého hodnocení z Databáze knih. Ač pravidelně nečtu romány, tak tenhle rádoby román se silným příběhem mě překvapil. Začátek knihy nebyl nijak významný, za to od poloviny knihy ke konci se kniha četla docela sama. Na pět hvězd to za mě není, ale kniha mě rozhodně mile překvapila, a pokud máte tuhle tématiku rádi, určitě ji mohu jen doporučit :-)

27.03.2018 3 z 5

Seriál Gilmorova děvčata miluju již několik let, a proto, když jsem se dozvěděla o nové knize, bylo mou povinností si ji koupit a přečíst. Obal knihy je moc pěkný, jemný, ovšem to, co je v knize, je pro mě velkým zklamáním. Často jsem se v příběhu ztrácela, dle mého chaoticky sepsané, nějaká ta úsměvná historka se tam sice našla, ale upřímně, byla jsem celkem na konci ráda, že jsem se knihou prokousala. Doporučení z mé strany teda vůbec, ale vůbec není :-(

19.03.2018 1 z 5