Nikky000 Nikky000 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Moje srdcovka. Tak čtivé, dějová linka je absolutně dokonalá, i když se to třeba nezdá kniha do nepohody jako dělaná. Je vcelku zajímavé představit si Smrt co si dřívé myslela o válkách, nemocech a dalších věcech které postihli spousty lidí. Čapněte tu knihu a čtěte, pořád a pořád, a pak je konec. Tak ještě jednou? :) :)

29.06.2015 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Dejte mi to DVD a jdu do toho. Tak asi takové pocity člověk má když se začte do této knihy.Jednoduše řečeno vás to vtrhne do knížky a vy musíte číst, číst a číst. Ale bacha na to co si při čtení přejete. :)

29.06.2015 4 z 5

Dobré ráno, Harri Dobré ráno, Harri Stephen Kelman

Milé překvpaení v které jsem nedoufala. Příběh z pohledu dítěte nabírá zajímavé obrátky. Po celou dobu čtení jsem Harrimu fandila, jeho přístup k tak nelehkým životním situacím byl opravdu povzbudivý. Knihy se špatným koncem jsou vždycky zatracovány.Ale proč? Život snad také vždy končí šťastně?

03.08.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nejsem fanouškem sci-fi, ale tohle je něco jiného. I když se asi dlouho nepodaří Stephenie Meyer vyprostit z role té která napsala Stmívání, tak si myslím že touhle knihou udělala velký krok. Kniha mne od prvních stránek chytla a je velmi těžké se od ní odtrhnout, vtáhne vás jednoduchým způsobem do příběhu a než se nadějete jste u konce. A co si budeme říkat, když je v knize trochu té romantiky tak se čte ještě o to lépe. Hlvaně prosím Steph: Piš dál ať se děje co se děje......

03.08.2014 4 z 5

Malorie Malorie Josh Malerman

Tak tohle byla tedy nuda... Přečteno z povinnosti, jelikož první díl si to zaslouží. Malorie jako osobnost je silná ženská a její dosavadní průběh života by asi jen málokdo zvládal tak jako ona. Jako celek je knížka průměr, a těch je bohužel k přečtení více než dost.

09.06.2024 3 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Ach jo.. Další příklad toho že film je občas zkrátka lepší než kniha.. Téma je super, styl psaní je jednoduchý a čtivý. Přečíst ano, vracet se netřeba...

07.06.2024 3 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Taková klasika na dlouhé zimní večery nebo horké letní noci. :)

12.04.2024 3 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Zbytečně dlouhé, chvílemi nudné a tak nějak o ničem... Dokonce jsem za Mirandu ráda, ta ženská byla snad jediné co mne bavilo. Pozitivně hodnotím prostředí v kterém se kniha odehrává, tam jsem se opravdu našla. Na jedno přečtení a jedno shlédnutí to není úplně špatná volba.

29.12.2020 3 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Má chyba byla nejspíš v tom že jsem jako první viděla film. Ten mne nadchl a měla jsem od knihy velké očekávání. A najednou? Knihu jsem přečetla a říkám si: To je všechno? Kde je napsaný ten vztah který probíhal mezi tím roztomilým zombíkem a člověkem? Kde je to vtrhnutí do děje na které vždy v knize čekám? , Je to spíš takový milý příběh na který druhý den zapomenete.Ale co i takové knihy musí být.

03.08.2014 3 z 5