nero 13 nero 13 komentáře u knih

Výborné pokračování už tak dobrého prvního dílu.

19.04.2015 5 z 5

Ďábel na řetězu Ďábel na řetězu Otomar Dvořák

Velmi zajímavé zpracování legendy o svatém Prokopovi, pro většinu Čechů nejméně známém, ale pro mne nejvíce zajímavém národním světci.

09.02.2015 5 z 5

Kdo s ohněm zachází Kdo s ohněm zachází Pavel Hrdlička

Výborné vykreslení atmosféry staré Prahy, stejně jako u předchozí autorovy knihy mě to prostě bavilo.

27.12.2014 5 z 5

Mezi tiárou a orlicí Mezi tiárou a orlicí Vlastimil Vondruška

Fantastická kniha, jako všechny romány od pana Vondrušky.Zareaguji na předchozí příspěvek, že 150 stránek s popisem boje, není až tak podstatný. Myslím že kdyby se Vratislav těch bojů neúčastnil, těžko by se stal prvním Českým Králem a žádná korunovace v Mohuči by se nekonala.

27.09.2014 5 z 5

Řád Řád Tim Willocks

Další díl vyšel v originálu teprve loni,autor si dal mezi 1 a 2 dílem 7 let přestávku.

04.06.2014 5 z 5

Sharpova čest Sharpova čest Bernard Cornwell

Výborný jako celá Sharpova série.

25.01.2014 5 z 5

Záhady českých dějin – co se skrývá pod povrchem historických událostí Záhady českých dějin – co se skrývá pod povrchem historických událostí Petr Čornej

Výborný, i když mě historie vždy bavila, tak v této knize jsem se dozvěděl o mnoha událostech o kterých jsem předtím ani neslyšel. Všem kteří mají rádi naši historii, vřele doporučuji.

15.12.2013 5 z 5

Slovem a mečem Slovem a mečem Ivana Špičková

Nějak jsem se nemohl začíst, jedna z mála knížek které jsem nedočetl.

08.12.2013 2 z 5

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Jestli je to autorova prvotina,tak klobouk dolu,velmi jsem se pobavil.

10.11.2013 5 z 5

Past Past František Niedl

Je to velmi čtivě napsáno,ale trochu moc mi to přišlo inspirováno knihou Kruté moře.

31.10.2013 5 z 5