Nelishka Nelishka komentáře u knih

Asylum Asylum Madeleine Roux

Líbílo se mi na knížce to, jak jednoduché čtení to bylo...příběh je poutavý a dobrý.

06.04.2022

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Belle De Jour (p)

Kniha a seriál - 2 velmi odlišné věci na stejným základu.

19.09.2015 3 z 5

Tarot grálu Tarot grálu John Matthews

S tímhle tarotem jsem naprosto spokojená. Každý kdo vlastní jakékoliv tarotové karty ví, že si jej musí TAROT vybrat sám.
Tarot Grálů nám vypráví příběh Malých a Velkých Arkán a málokdo ví, že když se dají karty dohromady vytvoří linií příběhů a různých pohledů na svatý Grál.

20.05.2014 5 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Kniha je velmi čtivá. Ačkoliv jsem ji přečetla v jeden velký nádech na konci se pro mě objevilo zklamání. Možná je to tím, že jména ve knize byli pozměněny a nebo byla starší než sám MM potkal Ditu von Teesi a Rose McGowan, kde jsem si naivně myslela jak se dočtu jak se s danými slečny potkal a jeho názor vůči nim.
Jinak kniha sama o osobě byla velmi zajímavá nejenom fotkami Mansona z dětství, ale i ve zralejším věku. Také mě na knize velmi zaujal příběh La Veye a Mansona :)
Kniha pro fanoušky MM určitě doporučuji.

25.03.2014 4 z 5

Bouřný meč Bouřný meč Nancy Varian Berberick

Kniha byla pro mě velmi těžkou četbou. Ze začátku jsem se do ní musela velmi nutit, ale když jsem přečetla půl knihy rychle jsem ji dočetla.
Ve srovnáním s jinými autory fantasy o trpaslících, elfech, šotků .. mi to přijde jako marný pokus o snahu ukázat co je vlastně svět fantasy.

24.02.2014 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jediný Harry, který mě prostě nebavil číst. Musela jsem se do té knížky nutit.

11.02.2014 3 z 5

Almanach záhad Almanach záhad * antologie

Pět hvězdiček proto, že je to kniha mého mládí, které mě velmi inspirovala a tím i podnítila můj zájem o tajemno.
Mohu jen doporučit.

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Opravdu velmi chytlavá knížka, pokud jste přečetli celou sérii trpaslíků.
V této knize se mi líbí styl jakým je příběh napsaný a celkový dojem na mě působí víc než pozitivně.
Zkrátka patří mezi mé velice oblíbené knihy.

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Opravdu překrásná kniha, která je velmi dobře napsaná.
Příběh je velmi napínavý, který mě nenudil od první stránky. Když dočtete první knihu, instinktivně si chcete přečíst i druhou.
Pro milovníku rasy Trpaslíků doporučuji si knihu přečíst.