Neby Neby komentáře u knih

Odysea zvaná Pink Floyd Odysea zvaná Pink Floyd Nicholas Schaffner

Domnívám se, že je to nejucelenější kniha fakt,dat a údajů o skupině Pink Floyd. Dopilovaná tak, že se nevrhá jen pouze do strohého faktu, ani se nesnaží vyplnit stránky povídačkama a pokud, nezadrhne se. Obalem se tváří skromně, poklad je uvnitř, kdyžse začtete. DOplnil byhc ji ještě vtipnou autobiografií Nicka Masona a nemusíte o Floydech číst v podstate nic jineho. Možná Complete sessions, kvůli ucelenému náhledu na jejich nahrávky. Plný počet.

27.07.2013 5 z 5

Smrt ve středu Smrt ve středu Petr Hájek

Škoda papíru, barvy. Je neobyčejné jak se někdy plýtvá. Časem, prostředky...........

Smrt v sametu Smrt v sametu Petr Hájek

Dnes muže psát kdo chce jak chce, a pak to dopadá jak to dopadá.

26.07.2013 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kdyby Vám něco podobneho vyprávěl známý soused, budete uraženi a pohlížet na něj jako na perverzu, ale proto že je to kniha bestseller psana ženou je to trhák. Prolistoval jsem a fakt..ne

26.07.2013 odpad!

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Další nastavovaná kaše?

26.07.2013

jedním dechem. přecteno jednim dnem.

24.07.2013 5 z 5

Alenka z planety Země Alenka z planety Země Kir Bulyčov (p)

Kniha, která se čte pořád dokola a pokaždé rozvine pocity již kdysi prožite z četby. Nadhera I pokračování. Já ji měl radši než Neznalka :)

24.07.2013 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kultovní záležitost. Čte se sama. Přečteno několikrat.

Solaris Solaris Stanisław Lem

Četl jsem jako jedenáctiletý, dodneška si pamatuju ten pocit. Uchvatné. Pro mě zboření žánrů. A jedna z nejemotivnjěších knih vůbec.

Ticho promlouvá Ticho promlouvá Eckhart Tolle

Rozvíjení myšlenek duchovních, z jeho předchozích knih.

24.07.2013 4 z 5

Nová země – Objevte v sobě smysl života Nová země – Objevte v sobě smysl života Eckhart Tolle

Jen bych poopravil. Eckhart nežije bez ega. Snaží se. Člověk bez ega žít nemůže. Kniha je krásná, plná moudra, které je vlastně v nás přirozeně uloženo. Některé myšlenky jsem četl u Mella, jiné zas u Krishnamurtiho .Plný počet . Inspirativní čtení.:)

24.07.2013 4 z 5