natkaf natkaf komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se mi velmi líbila, i když jsem si myslela, že bude o tom, jak se holka vyrovnává s ponížením kvůli odeslání dopisů. Nakonec se tam odehrál takový velmi zapletený milostný příběh, u kterého jsem se zasmála, byla jsem překvapená i znechucená jednáním některých postav. Každopádně pěkné čtení a nemůžu se dočkat pokračování.

01.01.2016 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Velice zajímavá kniha s ještě zajímavějším námětem. Nejdřív jsem se do ní nechtěla moc pouštět, protože na mimozemšťany nevěřím, ale nakonec nelituju. Mimozemšťani tu vůbec nebyli vyobrazeni jako zelení tvorové s velkými hlavami a tykadly. Děj byl svižný a nepředvídatelný, kniha rychle ubíhala. Velmi se mi líbilo střídání pohledů na příběh. Jsem zvědavá a filmové pracování a těším se na druhé, údajně slabší, pokračování. A také na velké finále, doufejme, že nebudeme muset čekat moc dlouho.

22.12.2015 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moje první kniha, kterou jsem od Agathy četla. Do poslední chvíle jsem si nebyla schopná správně tipnout, kdo je vrah. A když to nakonec vyplynulo na povrch, jen jsem otevřela pusu. Taky je to jediná kniha, která se mi povinnou četbou nezprotivila. Hned po dočtení jsem sáhla po dalších autorčiných knihách. Miluju ji.

29.11.2015 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Pro mě snad nejgeniálnější kniha od Agathy. Kniha, kterou můžu číst pořád dokola a dokola a stále mě bude překvapovat i přes to, že vím, jak dopadne. To si myslím, že mluví za vše.

28.10.2015 5 z 5