naninka05 naninka05 komentáře u knih

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Knize jsem se taky dlouho vyhýbala, a to byla velká škoda, jelikož děj této knihy je velmi poutavý a rychle plyne. Do četby k maturitě si ji na 100% dám, jelikož se dá nad touto knihou hodně přemýšlet. Jediné co se mi až tak moc nelíbilo je konec. Takový otevřený a ani není jasné jak to na Farmě zvířat skončilo a co se stalo se zvířaty co přežily až do konce. Ale doporučuji k přečtení.

26.01.2013 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Evelyn jsi tak silná a statečná, když ses starala o Willa, když byl ve stavu aniž by o sobě věděl. Snadno a rychle jsem přečetla tento díl a moc se mi líbil :)

16.09.2017 5 z 5

Když jsem knihu brala do ruk, tak jsem nevěděla co mám očekávat. Přečetla jsem jí celkem rychle a líbila se mi, ale dávám 4* jelikož jsem se ztrácela v tom datování....vrácení do minulosti. Přece Harry dostane v prvním knižním díle Nymbus 2000, a tady skáčeme do minulosti, kdy se píše rok 1995, a to už je Harry ve 4 ročníku?. Tak nevim celkem mi to datování nesedělo. A kdyby to bylo napsané jako román a ne jako divadelní hra bylo by to lepší. :)

05.06.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásne bajky a taky rozumné a poučné komentáře od Albuse...jsme moc spokojená

03.07.2017 5 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Kniha se mi dobře četla a velice líbila. V táhla mě do děje tak že jsem nebyla schopná nic jiného dělat jen číst a číst a číst. :)

03.01.2013 5 z 5