MrsHenush MrsHenush komentáře u knih

Len nie láska nebeská Len nie láska nebeská Catherine Bennetto

Celkový dojem z knižky mám dobrý. Emma nie je nič moc, skôr by som ju dala ako vedlajšiu postavu. Veľmi sa mi páčila jej mama Diana a strýkova manželka s deťmi. Pri tých scénach som sa naozaj zasmiala. V budúcnosti neplánujem po tejto knižke už siahnuť, ale keby vyšla kniha "Ďalšie dieťa tety Sinead" tak to by som si kúpila ihneď! :D Prečítaním knižky nič nepokazíte, ale ani neupadnete od nadšenia do mdlôb.

04.03.2018 3 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Ďalšia dobrá oddychovka :)

12.12.2017 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Začala som ju čítať už tretíkrát... Na prvýkrát začiatok a absolútne ma nebavilo ako sa prelínala minulosť - stále to isté, nedočítala som ju. Druhýkrát som sa dostala už ďalej, ale unudila ma. Tretíkrát som sa pustila do nej, pretože som stále myslela na to, ako sa to skončí, ved sú dobre recenzie, ale poviem Vám, už som začala preskakovať aj tie útržky minulosti, ale zase som to nedočítala... dúfam, že raz príde deň, kedy sa dostanem k úspešnému koncu.

04.02.2018

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Veľmi príjemná knižka prečítaná jedným dychom. Dalo sa predpokladať ako to dopadne, žiadne šokujúce scény. Určite s touto knižkou nič nepokazíte. :)

01.02.2018 5 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Super kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť a to som ju čítala do tretej rána :D ... Odporúčam prečítať

18.02.2018 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Celá séria sa príjemné čítala, čo to som sa naučila, pretože predpokladám, že ja určite Shakespeara nikdy čítať nebudem :D . Pekný príbeh, dalo sa očakávať ako to skončí, Daniel bol niekedy až moc presladký. Keby bol taký ako na začiatku knihy, vôbec by mi to nevadilo :) ..Určite odporúčam prečítať

04.02.2018 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt