mroz0075 mroz0075 komentáře u knih

Od pana Vondrušky mám načteny jeho skvělé epopeje. Podle mne je tato kniha to nejlepší, co zatím napsal. První část o historii mě velmi zaujala, protože to jak popsal naší nedávnou historii koreluje s mými vzpomínkami na uplynulou dobu. Budoucnost, o které píše je depresivní, pro některé lidi nestravitelná pro jejich světonazor, ale to neznamená, že taková nemůže být. Druhá část mě donutila přemýšlet o budoucnosti své rodiny. Jak se postavíme ke změnám, které k nám plíživě, ale nezastavitelně přicházejí. Děkuji autorovi za jeho knihu.

22.01.2020 5 z 5

Příslib krve Příslib krve Brian McClellan

První díl mě doslova nadchnul a druhý uhranul. Doporučuji, čte se stejně dobře jako knihy od G.R.R. Martina.

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Dobrá zápletka v úvodu, která se bohužel zvrhla v chaos. Nedoporučuji.

13.08.2016 1 z 5

Krvavé tažení Krvavé tažení Brian McClellan

Pokračování Prachmistrů splnilo mé očekávání. Krásně jsem si početl a už se těším na třetí díl.

Císař v exilu Císař v exilu Jan Kotouč

Super pokračování nové vesmírné ságy. Těším se na další díl a na nové emzáky.

30.01.2020 5 z 5

Horká půda Horká půda Václava Molcarová

Jeden z nejslabších dílů ze světa JFK. Zatím jsem si jí do své sbírky nekoupil a asi nekoupím.

13.08.2016 1 z 5

Nejstudenější válka Nejstudenější válka Ian Tregillis

Lepší než první díl, jsem zvědavý jak tuto sérii autor dokončí.

Hořká setba Hořká setba Ian Tregillis

Příběhy z alternativní historie mám rád. Jsem zvědavý na pokračování. Doporučuji.

Čas se krátí Čas se krátí Ben H. Winters

Lepší než první díl trilogie, těším se na další díl.

Poslední policajt Poslední policajt Ben H. Winters

Dobrá detektivka v nezvyklém období lidstva :-)