MotyckovaP MotyckovaP komentáře u knih

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

Knihu jsem cetla jenom proto, že byla ve cteci vyzve. Nooo....kdybych byla milovnikem sci-fi, urcite bych byla nadsena. Kniha se dobre cetla, preskakovani v case mi vubec nevadilo. Klobouk dolu pred autorem. Fantazie neskutecna. Ale muj zanr toto proste neni a ani nebude.

08.06.2022 3 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Knížku jsem si koupila jenom kvůli čtenářské výzvě, ale jsme mile prekvapena. Velice dobře čtivá,napínavá od samého začátku. Takový styl detektivek mám nejradši. Tak doufam, ze další díl bude přinejmenším stejně dobrý.

04.05.2023 5 z 5

Jestli vůbec někdy Jestli vůbec někdy * antologie

Zatim nejlepší kniha povidek, co jsem četla. Z některých mi šel mráz po zádech, u některých i slza ukapla. Nejdojemnejši byla ta o holčičce s leukémií. Takže za me plný počet ⭐

16.09.2022 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Je až k neuvěření, jak člověk dokáže ublížit člověku. A vlastně za nic. Divím se, že se podařilo některým tyhle hrůzy přežít. Strašně krásně a dojemně napsané.

01.02.2022 5 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Dost smutné některé povídky, na to, že to bylo vanočně laděné. Ale strašně mě bavily. Četlo se to jednim dechem

31.01.2022 5 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Musim říct, že knížka byla skvělá. Koupila jsem ji jenom kvuli společné čtecí výzvě. Jelikož jsem milovník krimi, hororu a thrilleru, tak jsem čtení oddalovala. Do tohoto žánru se mi moc nechtělo. Ale uz od začátku se to parádně četlo a musim říct, že to bylo napínavé od začátku do konce. Už jsem si objednala druhý díl, tak doufam, že nezklame tak, jako ten první. Myslim, že tomuto žánru dám šanci

12.07.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Lehce eroticka, oddechova kniha. Skvele se mi cetla. Byly tam i usmevne pasaze. Za me urcite stoji za precteni. Takova prijemna zmena, u ktere nemusite premyslet.

21.05.2022 5 z 5

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Zatím nejzajímavější kniha povídek z celé série. Příběhy ze života a některé teda dost drsné. Ale četlo se to dobře

11.03.2022 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Úžasný příběh. Dobře se to četlo, i vzhledem k tloušťce knihy. Troufám si říct, že to bylo lepší, než první díl, i když i ten byl senzační. Už teď se těším na další pokračování

05.08.2022 5 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Ani jsem nedočetla. Nemohla jsem se k tomu dokopat. Vůbec mě nenadchla...

28.08.2020 1 z 5

Rekviem za sen Rekviem za sen Hubert Selby

Kniha mě dost zklamala. Těšila jsem se na tento žánr. Nemohla jsem se začíst. Tolik sprostých slov jsem snad v žádný knížce nikdy pohromadě neviděla. Nicméně poslednich cca 80 stranek bylo napínavých a to se nedalo přestat číst. Kdyby byla takto napsaná celá kniha, dalo by se i přehlédnout, že tam chybí přímé řeči a je to celý napsaný v jednom bloku.

16.09.2022 1 z 5