Morsie Morsie komentáře u knih

A dost! – Francouzské děti nedělají scény A dost! – Francouzské děti nedělají scény Pamela Druckerman

Výborná kniha! Vtipná, poučná a žádná jen tak přiblblá příručka. Hrozně mě bavila a moc se mi líbil ten způsob výchovy, který je v knize popisovaný... je mi tak blízký - sama maminka mě tak vychovávala. Rozhodně bych ji doporučila všem matkám, budoucím matkám, otcům, budoucím otcům a vůbec všem!

24.04.2013 4 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Mně se tenhle příběh líbil asi nejvíc ze všech, které jsem od autorky četla... ani nevím proč. Prostě mi příjde, že je až moc skutečný a reálný, to mám na knihách a příbězích ráda, když čtu a říkám si, že tohle se mohlo stát kdekoliv vedle mě a třeba i mně. Je to oddechové, klidné čtení na podvečer, nebo i odpoledne, no podle toho, kdy rádi čtete. Až si jí dočte maminka, možná se do ní pustím znovu :)

22.04.2013 4 z 5

Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout Pierre Dukan

Nevím jak vy, já hubnout nepotřebuju, ale přesto shledávám tuhle knížku jako nesmírně přínosnou. Určitě to není jen nějaké pitomé pindání o tom, jak je kdo tlustý, tahle knížka vám chce pomoct a to trvale! Navíc obsahuje plno odborných faktů a přesto si stále dokáže urdžet pozornost čtenáře, je jednoduše čtivá a nehraje si na nějak extra učenou. Výsledky téhle diety jsem viděla na své příbuzné a byly ohromující, to byl vlastně taky důvod, proč jsem si ji přečetla. No rozhodně jsem neprohloupila a doporučuju ji všem, hubeným i tlustým :)

18.04.2013 4 z 5

Sexuální inteligence Sexuální inteligence Marty Klein

Určitě je to hodně povedená a hlavně přínosná knížka. Autor se v ní zaobírá skutečně důležitými problémi a otázkami ohledně sexualiti. Nežene se za každou cenu za senzací. Knížka mě hodně bavila dost jsem se dozvěděla. Myslím, že bych jí mohla doporučit každému, ať máte problémy nebo ne, něco si z ní odnesete. Teď jste třeba mladí, ale za třicet let si řeknete: Ještě že jsem to četl! :)

16.04.2013 4 z 5

Francouzi nedrží dietu Francouzi nedrží dietu Will Clower

Právě jsem dočetla a jsem víc než ohromená, a taky potěšená. Jsem ráda, že se konečně někde objevilo, jak moc se živíme plasty, jak moc se zabíjíme všemi těmi umělými potravinami, a že není nad pořádné zdravé přírodní a tučné! jídlo. Mám potvrzeno, že dělám dobře, když si neodpírám a dopřávám si zásadně to, pro mnohé, nezdravé jídlo. Můžu doporučit všem, kteří mají zájem na tom, co jim prochází žaludkem - protože mnohdy to není láska, ale spíš pěkný odpad.

15.04.2013 5 z 5

Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Jill Smokler

Já tedy ještě potomky nemám, ale přesto jsem byla knížkou hrozně příjemně překvapená. Nehledě na to, jak je moc vtipná, mě navíc dostalo, jak je upřímná a bez obalu řekne všechno, jak to je. Když si knížku pak přečetla moje maminka, říkala, že by si ji měla přečíst každá mladá dívka, aby pak věděla do čeho že to vlastně půjde. Na knížce se mi ale taky líbí, že to není nějaké ufňukané stěžování, nebo zas plno prázdných rad, líbí se mi, že je to prostě opravdová zpověď.

12.04.2013 5 z 5

Ukradená – Útěk ze Sýrie Ukradená – Útěk ze Sýrie Louise Monaghan

Měla jsem tu možnost knížku si přečíst no a... uf! Páni, na něco takového se jen tak nezapomíná. Tahle knížka je našlapaná emocemi, prožitky, zvraty od začátku do konce. Dlouho jsem tak ochromující knížku nečetla. Ještě teď jsem z ní trochu vedle! Rozhodně před Louisou smekám, je to matka - opravdová matka, taková jaké by matky měly být! Až se z toho trochu vzpomatuju, nejspíš si ji přečtu ještě jednou a trochu pomaleji - je totiž hodně čtivá a jak začnete, nebudete chtít přestat. Vřele ji doporučuju všem :)

12.04.2013 4 z 5