Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121017/dukanova-dieta-jak-rychle-a-pritom-trvale-zhubnout-121017.jpg 3 13 2

Pokoušeli jste se již mnohokrát zhubnout, ale k ničemu to nevedlo? Francouzský odborník na výživu nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí! Je založená na bílkovinách, přírodních proteinech, a podmínkou úspěšnosti je dodržení čtyř po sobě jdoucích fází - ofenzivní – čisté bílkoviny, jež vedou k rychlému úbytku tělesné hmotnosti - alternativní – střídání bílkovin a zeleniny v poměru 1:1 - fáze konsolidace – povoleny jsou i další potraviny - fáze definitivní stabilizace – proteinový čtvrtek + chůze do schodů + tři polévkové lžíce ovesných otrub Ve své knize nabízí zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Noxi

Je ne sais pas maigrir , 2010

JajaCZ
06.05.2017 4 z 5

Náučná kniha, ktorá može vačšine pomocť v boji s kilami. Bohužiaľ nie som zastáncom tohoto "rychlého" chudnutia bez možnosti pohybu a budovania svalov, preto mne kniha len rozšírila obzory.

Morsie
18.04.2013 4 z 5

Nevím jak vy, já hubnout nepotřebuju, ale přesto shledávám tuhle knížku jako nesmírně přínosnou. Určitě to není jen nějaké pitomé pindání o tom, jak je kdo tlustý, tahle knížka vám chce pomoct a to trvale! Navíc obsahuje plno odborných faktů a přesto si stále dokáže urdžet pozornost čtenáře, je jednoduše čtivá a nehraje si na nějak extra učenou. Výsledky téhle diety jsem viděla na své příbuzné a byly ohromující, to byl vlastně taky důvod, proč jsem si ji přečetla. No rozhodně jsem neprohloupila a doporučuju ji všem, hubeným i tlustým :)

Pierre Dukan
francouzská, 1941