MontynaS MontynaS komentáře u knih

Koruna strachu Koruna strachu Rozálie Pražáková

Kniha byla skvělá, je to přesně ten příběh, který si užíváte a nechcete, aby přišel konec.

Avery a Twain dostanou od tety klíč a vydají se za dobrodružstvím. Velmi originální nápad, který se mi líbil, kdo by takový klíč nechtěl že? Avery to měla podstatně těžší než Twain, ale oba jejich příběhy byly krásný. Hodně jsem si oblibila Caymana a Timothyho. A doufám, že v další knize dostanou více prostoru.
Sullivan... upřímně? Pořád se nemůžu rozhodnout, jaký na něj mám názor...

V knize zažijete spoustu emocí, postavy milujete, nesnášíte, zjistíte že příběh vám na postavu změní názor. Slovní přestřelky si užijete a budete se těšit na další setkání postav. Chemie mezi postavami zde také nechybí!

Celkově se mi kniha moc libila a těším se na další díl. Chybí mi spoustu informací a vysvětlení... doufám, že pokračování bude brzy.

16.03.2024 4 z 5

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Kniha má nádhernou obálku a musím říct, že i obsah je opravdu skvělý navic se mi líbilo, že v knize byla použita i klasická česká jména - Eva, Robert, Standa

U Evy jsem se bála, jaká bude a jak se se ztrátou vyrovná, ale překvapilo mě, jak byla skvělá. Žádné fňukaní přes půl knihy, ale ani to nebylo tak, že by hned zapomněla. A její setkávání s manželem bylo hrozně romantický

Sama si nejde neoblíbit má své chyby, ale dokáže je přiznat. Ke vztahu oba s Evou přistupují dospěle a neřeší kraviny, to se mi libilo příběh krásně plynul a když jsem si říkala, co by ještě mohlo přijít, tak tam autorka nasazela jednu bombu za druhou a nešlo přestat číst trošku mě zamrzelo chování Roberta, na začátku jsem si ho hodně oblíbila, pak šel na black list

Co se týká erotických scén? Perfektni takhle si to v erotickém romanu představuji až jsem se chvilkama červenala

01.03.2024 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Na Lucase jsem se těšila už od prvniho dílu. Nejmladší z bratrů, samé srandičky a milovník psů setkáváme se tu s rodinou mafie z Itálie a hned v začátku knihy jsem byla zvědavá, co vše se z toho vyklube.

Lucas nám hned na začátku předvedl svoji drsnou stránku, ale při každém svém jednání ukázal, že má srdce na správném místě. S Valentinou to rozhodně neměl jednoduché. Jejich pošťuchování a naschvály byly fakt skvělý, velmi mě to pobavilo

Valentina je z mafiánské rodiny z Itálie. Její hlášky byly skvělé neměla jsem ji rada prvních par kapitol, ale jakmile vylila Lucasovi sprchový gel? Tak to si mě získala skvěle to mezi nimi jiskřilo a jejich vyvoj vztahu byl skvělý

06.01.2024 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

V téhle knize jsem našla vše, co mám ráda
Rozjelo se to hned na začátku, linka hate to love, mafie, plno nečekaných zvratů

Marco je mafiánský drsňák a rozhodně si nic nenechá líbit. Ze začátku mi nebyl vůbec sympatický, ale když se přečtete jeho příběhem, tak zjistíte, že je úplně jiný, než se na začátku zdálo, chce to jen nahlednout pod slupku.

Brooke byla skvělá. Strašně se mi líbila hned od začátku. Upřímná a taky si nic nenechá líbit! Takže si asi dokážete představit ty dialogy mezi Marcem a Brook byly skvělý! Jiskřilo to tam, popichovali se, štvali, vytáčeli

Kdo ještě nečetl tak všem doporučuji! Zhltla jsem ji za odpoledne! Je to kniha s kterou se nebudete nudit. Je vtipná, je drsná, je žhavá a ty zvraty tam? Skvělý.

A konec? Ten byl úžasnej

04.01.2024 5 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Jedná se o druhý díl ze série Habibi, pokud jste nečetli prvni díl, doporučuji číst postupně, v tomto díle je několik informací z již zmíněného prvního dílu

Čtenáři se začínají dělit na tým Habibi a tým Candy, a já rozhodně patřím do týmu Candy

V knize se opět setkáme s klubem LocalX, který změnil vedení. Mezi hlavními postavami Candym a Virginii to neskutečně jiskří od prvniho setkání. Jsem ráda, že v knize se střídá pohled obou hlavnich postav a doplní nám to odpovědi na otázky. Setkáváme se i se spoustou postav z první knihy a seznámíme se, se všemi zaměstnanci klubu.

,, Sladká jako horká čokoláda, " šeptl jsem tak blizko ní, až jsem pocítil, jak se zachvěla.

Musím říct, že tato kniha byla opravdu jízda. Nešlo se odtrhnout a hrozně mě to bavilo. Cukřík Candy? Skvělý a celá jeho parta kluků? Neskutečně sympatický a hrozně jsem si je oblíbila a ne jen je kniha by měla být vždy poutavá a zaujmout a to Candy rozhodně je. A co vás rozhodně dostane na kolena, tak to je konec knihy! Už o půlky knihy jsem si myslela, že konec znám! Omyl!! Autorka nám zde ukázala, že psát prostě umí a to vážně skvěle

Strašně moc se těším na další dil, snad se brzy dozvíme, kdy bude

06.12.2023 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Má první kniha od autorky. Hodnotila bych jedním slovem - WOW! Bylo to opravdu skvělý! Ze začátku mi postavy nebyly moc sympatické, Habibi je velky drsňák, co žije dvojí život a musím říct, že milej neni ani v jednom Cassie mi přišla hrozně naivní...to bylo ale prvních pár kapitol, během čtení se vše změnilo! Ani nevim, kdy se to změnilo a najednou jsem se nemohla odtrhnout. Habibi a Cassie byli opravdu úžasný. Hrozně se mi libilo, že autorka přesně vystihla moment, kdy jsem chtěla i pohled z druhé strany a vždy tam byl! Také se mi libilo, že jakmile se načlo nové téma, tak se to i vyřešilo a nezustaly mi nezodpovědné otázky kniha byla opravdu skvělá a doporučuji ji všem, kteří si chtějí odpočinout od klasiky a vítají darkromanc

02.12.2023 5 z 5

Vánoční přání Vánoční přání Karen Schaler

Hledáte-li vánoční příběh, tato kniha je přesně pro vás Vánoce a skvělá atmosféra je zde opravdu skoro na každé stránce. Libby a Adam jsou skvělá dvojka, jejich pošťuchování a škádlení je fakt skvělý! Příběh mě s němi opravdu bavil, co vše je potkalo a co zažili, neuvěřitelné a pak se objevila Cece a to je skvělá osoba, kterou si zamilujete. Blázen do Vánoc a všichni ji milují jediné za co strhavám jednu hvězdičku, je zbytečné natahování, kdy se Libby snaží odhalit rodinné tajemství. Za mě to mohlo být o chlup dřív

02.12.2023 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Hledáte skvělou knihu, plnou napětí a erotiky, která vás nepustí? Prosim, tady ji mate! Skvělá kniha, která vás vtáhne od prvni stránky. Cela serie Jezdci apokalypsy je úžasná a Ricciho si určitě zamilujete stejně jako já ! <3

18.11.2023 5 z 5