monte monte komentáře u knih

Krutost Krutost Martina Cole

Zatím nejhorší kniha od mé oblíbené autorky. Ze začátku jsem se nudila, pak už jsem jen čekala,kdy konečně přijde odplata
a krutý Danny za vše zaplatí. No, trvalo to na můj vkus dost dlouho.

14.04.2013 2 z 5

Rodina Rodina Martina Cole

Martina opět nezklamala. Čtivý, drsný příběh, Sebestředný, psychicky narušený Phillip sice zbožňuje svou starou matku, ale není pravda, že se stará o své sourozence nezištně. Živitel rodiny, který se nikdy nemýlí a kterému není radno odporovat.

31.03.2013 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Zajímavá zápletka, knha se velmi dobře čte, vřele doporučuji

23.03.2013 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Opět výborné čtení od této mé oblíbené autorky. Také vřele doporučuji, určitě se nebudete nudit

23.03.2013 5 z 5

Bestie Bestie Martina Cole

Další kniha, která se autorce moc vyvedla.Velmi čtivý příběh od začátku do konce. Bestie - krásná, ale bezohledná žena, špatná matka a dcera

10.03.2013 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Martina Cole

další kniha od této autorky,která mě vtáhla do prostředí hrozných vztahů v rodině a drsného světa drog, prostituce, pasáků a úchylů.

20.01.2013 5 z 5

Krásna Catherine 7 Krásna Catherine 7 Juliette Benzoni

Nakonec vše dobře dopadlo. Jsem ráda, že jsem konečně měla možnost přečíst všechny díly.
Před lety jsem přečetla první tři díly, které byly vydány v češtině. Uběhlo mnoho let a já sehnala
v bazaru všech sedm dílů ve slovenštině. Doporučuji všem, kdo mají rádi příběhy velké lásky, obětování, boje s intrikami
a historickými skutečnostmi.

21.10.2012 5 z 5

Krásna Catherine 1/2 Krásna Catherine 1/2 Juliette Benzoni

Krásný příběh lásky, historie na pozadí, moc dobře se čte. Bohužel v češtině byly vydány pouze první tři díly.

21.10.2012 5 z 5

Ďábelská tvář Ďábelská tvář Klára Janečková

Kniha se mi moc líbila, doporučuji

11.10.2012 5 z 5

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

Silný příběh, neuvěřitelná síla a vůle hlavní hrdinky.

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Království stínů a Oheň je tvým osudem jsou mé nejoblíbenější knihy této autorky.

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Jedna z nejkrásnějších knih.. Krásný příběh, přečetla jsem si ji už dvakrát.

Drahoušek Mozart Drahoušek Mozart Siegfried Obermeier

Mozart opravdu neměl jednoduchý život a ten konec.... Kniha se mi moc líbila, moc hezky napsaná

Skandál Skandál Sandra Brown

Knihu jsem přečetla jedním. dechem. Jedna z nejlepších knih této autorky