Krásna Catherine 7

Pani z Montsalvy Arnaud! Arnaud! CAtherine zostali len zúfalé výkriky, ktorými privoláva milovaného muža. Ich odluka je pre ňu dvojnásobne bolestná tým, že ju nespravodlivo zavrhol. Kde ho však nájsť? Posledný raz sa videli už dávno v Chateauvillain, kde ho ťažko zranili. Odvtedy márne po ňom pátra. Má o ňom nejasné znepokojujúce správy, že sa spojil s Johankou z Arcu. Ale je to naozaj ona?... Kým to zistí, musí prejsť cestou plnou nástrah, útrap, úkladov a vrážd, a presvedčí sa o oddanosti svojich dvoch mladých spoločníkov, o nevyhasnutom plameni Filipovej lásky, stretne starých priateľov i nepriateľov, ktorí ju takmer znesú zo sveta svojim ohavným činom... Jej neľahká púť za láskou a rodinou sa má však skončiť až v Montsalvy. Až tam môže znovu nadobudnúť stratený pokoj. Nájde ešte v sebe toľko síl?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/88_/88939/krasna-catherine-7-88939.jpg 4.618

Krásna Catherine 7.

17.02.2016

Výborný záver seriálu.

monte
21.10.2012

Nakonec vše dobře dopadlo. Jsem ráda, že jsem konečně měla možnost přečíst všechny díly.
Před lety jsem přečetla první tři díly, které byly vydány v češtině. Uběhlo mnoho let a já sehnala
v bazaru všech sedm dílů ve slovenštině. Doporučuji všem, kdo mají rádi příběhy velké lásky, obětování, boje s intrikami
a historickými skutečnostmi.

Juliette Benzoni