mmasterr mmasterr komentáře u knih

Taky jsem chtěl být detektiv :)!

10.01.2023 5 z 5

451 stupňov Fahrenheita 451 stupňov Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Myšlenka dobrá, co dobrá - výborná. ALE! Je to tak strašně nečtivé a prokousával jsem se tím strašně dlouho.....

08.12.2016 2 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Ač nerad čtu dlouhé romány, tady mi těch 700 stran rozhodně nevadilo. Moje druhá knížka o HH a myslím, že není poslední respektive mám nového "hrdinu" :)

10.12.2017 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Rychlé, velmi čtivé. Závěru trochu škoda. A je vidět, že je to american style drbárna.

20.06.2022 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Švábi naštěstí nebyla moje první knížka o HH od Nesba a bylo to jedině dobře. Narovinu je to prostě slabší knížka, některé pasáže byly dost nuda.

27.05.2018 3 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Sice nedočteno, ale musím to ohodnotit. Dle mého názoru strašlivě přeceňovaná kniha. Je to hrozně nečtivé, nemastné a neslané.

01.05.2015 1 z 5

Volání vlka Volání vlka Werner J. Egli

Jedna z mých prvních knížek v životě. Krásná, poutavá a plná emocí. Rozhodně doporučuji každému mladšímu čtenáři :).

02.04.2015 5 z 5

Filosofie architektury Filosofie architektury Jiří Eduard Hermach

Strašný slinty.

25.04.2019 odpad!

Jak blufovat o jazzu Jak blufovat o jazzu Peter Gammond

Stručná knížka, ale nic, co by dlouho utkvělo v paměti.

08.03.2017 3 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Knížku jsem četl až po dohrání hry. Bavila mne, bylo to čtivé a zábavné, škoda jen trochu "odfláknutého" konce. Od čtení občas rozptylují cizojazyčné výrazy, kdy člověk musí listovat, aby zjistil význam.

01.05.2015 4 z 5