Miška11 Miška11 komentáře u knih

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Bezpodmínečně nejlepší knížka, která se mi dostala do rukou. Před autorkou smekám...

28.10.2016 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha byla krásná.. O psí oddanosti, věrnosti a lásce

16.02.2017 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Kniha pro mě byla zklamáním.. Po Jsou světla, která nevidíme.. jsem čekala něco víc. Každopádně časem stráveným u knihy nelituji..

16.02.2017 3 z 5

Afrika, má láska Afrika, má láska Corinne Hofmann

I když byl každý příběh těch žen, fotbalistů velmi zajimavý a někdy i docela krutý, tak mě knížka a tedy 4. díl už nijak moc neoslovil. Myslela jsem, že celá kniha bude věnována první návštěve Napirai v Africe. Když jsem se už konečně ke kapitole kde se návštěva konala dostala, tak přišlo zklamání, že to bylo popsáno letem světem. Ale i když byl pro mě tento díl dá se říct zklamáním, tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla a znám celý příběh Bílé Masakky :)

24.12.2016 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha se mi moc líbila stejně jako bábovky, byla napsaná takovým způsobem, že si čtenáře obmotá kolem prstu a nepustí dokud se nepřečte.

28.10.2016 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Kniha byla naprosto neuvěřitelná. Stala jsem se součástí příběhu, prožívala jsem první lásku, nové kamarády, smutek... společně s hlavní postavou. Při posledním dopisu pro mrtvou sestru jsem se neubránila slzám. Jak je psáno na obalu, že při každé stránce se srdce rozbíjí víc a víc, a pak se zase slepuje je pravda. Neuvěřitelné krásná knížka. Díky ní si člověk uvědomí lásku ke své rodině, protože nikdy člověk neví co se může během okamžiku stát. Knihu si MUSÍ přečíst každý!!

22.02.2017 5 z 5

Nebe nad Maralal Nebe nad Maralal Christina Hachfeld-Tapukai

Pokračování knihy ,,S laskou lvice" mě dostalo stejně jako právě zmíněný první díl.

18.11.2016 5 z 5

S láskou lvice S láskou lvice Christina Hachfeld-Tapukai

Moc krásná knížka. Těším se na druhý díl.

04.11.2016 5 z 5