MishkaPlacha MishkaPlacha komentáře u knih

Vražedná sonáta Vražedná sonáta Natasha Korsakova

Zajímavá a originální kniha s propracovaným vyšetřováním a reálným popisem prostředí Itálie. Kniha měla pozvolné tempo, které ale gradovalo a nakonec vyústilo v zamotaný případ. Kniha nemusí sednout každému, ale mě osobně se velmi líbila a byl to takový svěží vítr v kolikrát stále se opakujících krimi příbězích.

08.01.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nečekala jsem nic a byla jsem příjemně překvapená. Chvilkama mi to přišlo tedy lehce natahované a říkala jsem si, že už by mohla být nějaká ta akce a ona vždycky v tu chvíli přišla. Konec nebyl úplně strhující a tušení jsem měla správné, kdo za tím vším stojí, ale i tak se mi kniha líbila.

19.08.2020 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Až na ten konec se mi kniha velmi líbila.

24.03.2020 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Líbilo se mi. Největší pecka to nebyla, ale kniha se dobře četla, sem tam jsem se i bála.

05.02.2021 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mě bavila, příběh se mi líbil, takový lehčí psychothriller, ale jo, podle mě stojí za to si ho přečíst. Nejvíc se mi líbil konec.

19.08.2020 5 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Kniha se mi velmi líbila a celou dobu jsem z ní měla husinu. Ačkoliv příběh sám o sobě nebyl úplně jedinečný, bavil mě od začátku do konce a chvílemi jsem opravdu nedýchala.

08.01.2021 5 z 5