miruska1 Online miruska1 komentáře u knih

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Veľmi pekny pribeh. Mne sa pačil a možem len doporučiť. Vlastne ako každu knihu tejto autorky

02.07.2013 5 z 5

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Tento pribeh je trochu iny ako tie ostatne od Teresy M. Ale veľmi sa mi pačil. Využila som každu voľnu chviľu aby som to prečitala. Možem ju len doporučiť.

01.07.2013 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

čitala som to už pekne davno,za 10 stranu som sa dostala až na treti pokus,ale stala za to.

Mafia Mafia Václav Pavel Borovička

čitala som ju uz pred par rokmi. Mňa osobne zaujala. Ak vas zaujima literatura faktu /historia americkej mafie/, čož tato kniha je,tak ju možem doporučiť.

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Hrozne moc sa mi pačila. Neviem čo viac napisať.Všetky knihy od Teresy su skvele a ja mam pocit, že tie moje komentare sa opakuju,ale s každej jej knihy som maximalne nadšena a keby som mohla tak jej dam minimalne dvakrat plny počet hviezdičiek.

28.06.2013 5 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Shannon Drake (p)

Bola to skor detektivka než romantika. ale take knihy sa mi pačia. Bola napinava až do konca. A ja som ju prečitala, da sa povedať,že jednym dychom.

27.06.2013 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Mne sa veľmi pačila. Bolo to romanticke ale aj napinave a tajomne. To ma ba.

24.06.2013 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Noo, ta ma teda dostala. Podľa obsahu sa zdala nič moc,ale bola fakt dobra. Zaujimava,veľmi zaujimava, od začiatku až do konca. Mala som problem ju odložiť. A tak sa stalo,že som zistila že je pol druhej rano a ja mam o šiestej vstávať. :-). Možem len doporučiť

21.06.2013 5 z 5

Polibek měsíce Polibek měsíce Lisa Jackson

čitalo sa to dobre. Od začiatku do konca docela napinave. Ale čakala som niečo viac.

18.06.2013 4 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Zase skvela kniha. Možem len doporučiť.

17.06.2013 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Teresa Medeiros. myslim že totot meno hovori za všetko a knihu už ani netreba komentovať. Teresa zase nesklamala. Ako všetky jej knihy (čo som čitala),aj tato ma všetko: rozosmiala ma,rozplakala,vyvolala vo mne pocity napetia z očakavania ako to dopadne. Bolo naozaj ťažke odložiť knihu,aj keď len na chviľu.

13.06.2013 5 z 5

Vysoká sázka Vysoká sázka Miranda Jarrett (p)

Docela zaujimave čitanie. I ked som uz urcite citala lepsie,

11.06.2013 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Toto bola pre mňa prva kniha zo sveta dospelych a musim povedať že najlepšia. Film ma apsolutne sklamal.keď že som mala možnosť srovnavať s knihou. Kto videl film a nečital knihu. prišiel naozaj o veľa.

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Super kniha. Ten zaver ma dostal. Večšina detektivok konči svojim sposobom stejne.ale tato mala uplne nezvykly koniec a musim povedať že som s takym zaverom bola veľmi spokojna. Žiadna detektivka ma doposiaľ takto nenadchla.

Holubičí srdce Holubičí srdce Tina St. John

Tretia a posledna časť pribehu o dračom kalichu. Mne sa veľmi pačila. Tak ako aj predošle dve. bola veľmi zaujimava.

Srdce plamene Srdce plamene Tina St. John

Druha časť pribehu o dračom kalichu. Pre mňa prva skusenosť s romantickymi knihamy. Kedže je aj napinava tak ma veľmi zaujala. Možem len doporučiť

Srdce Lovce Srdce Lovce Tina St. John

Krasna a napinava rozpravka. Mne sa hrozne moc pačila. Je to prva časť z troch o dračom kalichu.

Zlá kouzla Zlá kouzla Jayel Wylie

A tretia časť pribehu.ta sa oplati tiež čitať. Naozaj veľmi pekne rozpravky.

Nebezpečné kouzlo Nebezpečné kouzlo Jayel Wylie

Tato kniha.ako aj predchadzajuca časť je krasna.mne sa veľmi pači. Možem len doporučiť

Tajemství sokolího hradu Tajemství sokolího hradu Jayel Wylie

Pekny pribeh, teda skor rozpravka. Ale mna uplne nadchla.