Miroslav83 Miroslav83 komentáře u knih

Povznesení Povznesení Stephen King

V zásadě nenadchlo ani zcela nezklamalo... trochu předvidatelný závěr. Každopádně hezká neděle to byla.

09.12.2019 2 z 5

H. P. Lovecraft – Komplet Sebraných spisů H. P. Lovecraft – Komplet Sebraných spisů Howard Phillips Lovecraft

Sice to ještě nemám dočtené, řadu povídek jsem četl mimo tuhle sbírku a ke mnoha z nich se občas vracím... je to úžasné! Literární vývoj autor, originální nápady, forma - ilustrace F. Štorma, krásný box. Není co dodat... souhlas s "honzou7843": Vy to ještě nemáte?

15.10.2019 5 z 5

Z Buicku 8 Z Buicku 8 Stephen King

Souhlasím s p. "Hotovsonem", čekal jsem také pohled do světa za Buickem. Ale jinak dle mého klasika.

27.12.2018 4 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

uff... nevím, nebylo to špatné, ale přišlo mi to už příliš překombinované, očekával jsem něco jiného...

22.07.2018 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Hotovo. Skvělý příběh i vykreslení charakterů jednotlivých postav a jejich osobních "démonů",
a) mám chuť se napít
b) jenom co zlikviduji starý živý plot - jdu na DOKTOR SPÁNEK

29.04.2018 3 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Právě jsem to dočetl... to byla jízda! Exkurzy do života postav mi vůbec nevadí! Naopak! Trochu mně překvapil konec, ale vlastně při procházce za jasného letního dne můžeme přemýšlet, co se s "některými postavami zrovna děje"...

Suma sumárum: slabší než "Nezbytné věci", lepší než "Pavučina snů".

16.02.2017 4 z 5

Iron Maiden: Run to the Hills Iron Maiden: Run to the Hills Mick Wall

Naprosto vynikající biografie, četl jsem jich hodně, ale tato je skutečně skvělá! Řada informací publikovaných v rockových magazinech se mi propojila. ...jo, a začal jsem zase poslouchat "The X Factor".

13.01.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Moc pěkné!

18.08.2015

Přeměněný les Přeměněný les Chris Maser

Skvělé pojednání o hospodaření v lese a krajině i s možnými důsledky. Zmiňované principy jsou aplikovatelné takřka na kteroukoliv oblast života.

27.05.2015