Miroslav1234 Miroslav1234 komentáře u knih

Atómové návyky Atómové návyky James Clear

Výborná kniha která vám vysvětlí smysl návyků a možnosti jak návyky efektivně vytvořit. Pro člověka kterému jde o seberozvoj je tahle kniha klíčová. 5/5

26.09.2022 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Každý tuto knihu pochopí jinak ale je to výborné dílo. 5/5

30.08.2022 5 z 5

Hovory k sobě Hovory k sobě Marcus Aurelius

Deníček Markuse Aureliuse a náhled do jeho myšlení a filozofie. Čtení nebylo jednoduché a občas bylo potřeba si stránky přečíst znovu avšak bylo to velice zajímavé a nebudu nic vyčítat protože si to zkrátka psal čistě jen pro sebe. 5/5

28.08.2022 5 z 5

Kniha je napsána vtipně a má zajímavý formát. Co se týče obsahu tak ač jsem za sebe velkou část věci z toho věděl, tak furt nějakou hodnotu to má a určitě něco člověku dá. 3/5

28.08.2022 3 z 5

Těžký boty to vyřešej hned Těžký boty to vyřešej hned Filip Vávra

Kniha vás zatáhne do dob divokých devadesátek ze subkultury skinheads a dozvíte se jak to kdysi fungovalo. 5/5

27.08.2022 5 z 5

Jedna z knih od Pana Carnegiho. Velice praktická kniha která vás naučí různé principy a techniky na duševní rovnováhu a jak se zbavit starostí. Carnegie nezklamal a tím pádem dávám 5/5.

24.08.2022 5 z 5

Hodně krásná kniha. Mnoho praktických informací z oblasti komunikace s lidmi. Naučí vás různé triky a zajimavosti, které můžete okamžitě dát do vašeho života. Dávám za sebe 5/5.

24.08.2022 5 z 5

Anarchokapitalismus Anarchokapitalismus Urza (p)

Krásný úvod do Anarchokapitalismu