Miro67 Miro67 komentáře u knih

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Kniha nebyla špatná, ale jako by jí psal někdo jiný než Fieldingová.A i když hlavní hrdinku chápu, že znásilnění je otřesný zážitek, přesto její rekce byla až přehnaná. Celou dobu jsem se nemohla vyhnout srovnání se ženami,kterým se něco podobného děje ne jednou, ale několikrát do měsíce a násilníka na rozdíl od Bailey nemusí vidět v každém chlapovi, kterého potkají. Znají ho velmi dobře, mají ho totiž zapsaného ve svém oddacím listu.

14.02.2016 3 z 5

Byl jsem Saddámovým synem Byl jsem Saddámovým synem Latíf Jahjá

Těžko uvěřitelné, co všechno dokáže člověk člověku provést jen proto, že má moc v rukou. A v tomto případě to platí dvojnásob, protože tato zvěrstva nepáchá cizí nepřítel,ale člověk stejného národa a stejného vyznání.

04.02.2016 3 z 5

Deti môjho srdca Deti môjho srdca Peggy Pažitná

Knihu mám i s věnováním, protože s autorkou jsem se seznámila, když u mé kamarádky sbírala podklady pro jeden z příběhů ( s tím horším koncem,bohužel). Přečetla jsem ji za jeden den a člověk se nejen neubrání pláči, ale i obrovskému obdivu k dětem, které jsou svým bojem velkým příkladem nám dospělým.

22.01.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kam až dosáhne žabomyšší válka maminek je až neuvěřitelné.Kdyby musely všechny zahučet každý den na 8 hodin do práce, tak by si asi školy a hlavně děti oddychly. Konec mě nejen velmi překvapil, ale uspokojil i mou touhu po spravedlnosti. Stoprocentně 5 hvězdiček.

21.01.2016 5 z 5