MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Šel dědeček na kopeček Šel dědeček na kopeček neznámý - neuveden

Hezké veršíky a také obrázky.

07.02.2018 5 z 5

Krtkův týden Krtkův týden Michal Černík

Moc hezké verše a taky obrázky. Krtečka jsem měla moc ráda, když jsem byla malá a nic se na tom nezměnilo ani teď.

07.02.2018 5 z 5

Polibek v poušti Polibek v poušti Barbara Cartland

Kniha se mi líbila, zas to bylo trochu něco jiného, takový milý příběh.

29.01.2018 5 z 5

Kde vrabeček obědval Kde vrabeček obědval Samuil Jakovlevič Maršak

Hezká kresba a veršíky.

29.01.2018 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Má první kniha od Nesba a musím říct, že se mi vážně líbila. Napínavé až do konce.

21.01.2018 5 z 5

Sněhurka a sedm trpaslíků Sněhurka a sedm trpaslíků Walt Disney

Hezká kniha pro děti doplněná moc hezkými ilustracemi.

14.01.2018 5 z 5

Šuk a Hek aneb Jak to dělají… Šuk a Hek aneb Jak to dělají… Petr Urban

Tak dalo se to no.

09.01.2018 1 z 5

Důkaz lásky Důkaz lásky Barbara Cartland

Moc hezký romantický příběh. Nechybělo napětí, intriky, ale ani romantika a tak to mám ráda.

08.01.2018 5 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Pohádky i filmy od Tima Burtona mám ráda, takže tato kniha mi nesměla chybět.

31.12.2017 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Skvělé zakončení této série, která mě vážně bavila. Luca a Sofie byli kouzelní, moc jsem jim to přála. Určitě doporučuji k přečtení.

31.12.2017 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

I druhý díl je skvělý, nemohla jsem přestat číst dokud jsem ji nepřečetla. Prostě jsem musela vědět co bude dál. S událostmi co se staly (teda ne úplně se všemi) jsem spokojená. A už jdu číst poslední díl, protože prostě musím vědět co bude dál.

25.12.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Knihu jsem četla jedním dechem. Nebyla jsem schopná přestat, až když už se mi začaly zavírat oči a uvědomila jsem si, že druhý den vstávám do práce, tak jsem ji odložila. Ale dneska už jsem ji prostě musela dočíst. Vážně mě moc bavila. Sice nejsem cílová skupina, protože už je dávno co jsem byla náctiletá, ale i tak jsem si to užila.

20.12.2017 5 z 5

Jedinečná láska Jedinečná láska Barbara Cartland

Kniha se mi líbila, zápletka byla zajímavá. A konec byl skvělý, protože navzdory tomu, že mohlo vše skončit jinak, tak naštěstí to má dobrý konec. A to je dobře.

10.12.2017 5 z 5

Podivné varování Podivné varování Barbara Cartland

Kniha se mi líbila, příběh byl zajímavý. Nechybělo napětí, intriky ani romantika. Hlavní hrdinové byli sympatičtí, jen padouši nebyli potrestáni, což je škoda.

23.11.2017 5 z 5

Svatba z donucení Svatba z donucení Barbara Cartland

Kniha se mi moc líbila, jen je škoda, že je tak krátká. Přečetla jsem ji jedním dechem. Každého určitě neosloví autorčin styl, ale já mám její knihy ráda.

18.11.2017 5 z 5

Vladařská pompa Vladařská pompa Barbara Cartland

Sice je tu méně romantiky, ale i tak se mi kniha líbila.

14.11.2017 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Příjemná kniha.

05.11.2017 4 z 5

Vítězství lásky Vítězství lásky Barbara Cartland

Moc hezký příběh o mladém hraběti z Danesbury, který je rozhodnut se neoženit. Tedy do té doby, než pozná slečnu Bettinu.

05.11.2017 5 z 5

Pokrmy z trouby Pokrmy z trouby kolektiv autorů

Když není nálada na nějaké složité recepty, tak tahle kuchařka poradí. Není nad to, když dáte do trouby různé suroviny (podle toho co chcete vytvořit) a vyndáte hotové a chutné jídlo.

28.10.2017 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Má první kniha od autora a vážně mě bavila.

28.10.2017 4 z 5