Milly34 Milly34 komentáře u knih

Geniální

15.03.2024 5 z 5

Kdybyste věděli, jak vás miluji Kdybyste věděli, jak vás miluji Bert Hellinger

Věru dobrá kniha. Všem co hledají proč se jim,či jejich milým děje,to co se děje. Hodně mi to zase pootevřelo oči.

12.11.2023 5 z 5

Slibuji ti svobodu Slibuji ti svobodu Laurent Gounelle

Luxusní, je sice pravda, že první knihy mě rozesmály, ale ty poslední mne uvedly zpět z iluze a mnohdy i rozplakaly nad tím jak to kolem funguje.
To jestli je to či není veleúspěšná kniha svým románem, o tom to Gounelle doopravdy není. Jeho síla jeho díla spočívá v jeho hloubce. Jeho knihy je potřeba, z mého pohledu, číst vícekrát. Pokaždé se tam objeví něco, co se předtím neobjevilo.
Já Gounelleho styl předávání moudrosti hluboce miluji. A jak píše v této knize, je nás mnoho a každý typ osobnosti má rád něco jiného a potřebuje něco jiného pro rozvoj svojí osobnosti.
Pěkné dny všem

15.08.2022 5 z 5

Je to zajímavá,silná,nitro probouzející kniha.
Hodně mi dala, hodně"v tom dobrém smyslu slova"mi vzala.
Je dobré být na ni připraven ji pochopit

28.09.2020 4 z 5

Kouzelník ze Lhasy Kouzelník ze Lhasy David Michie

Překvapivý začátek... Příjemné počtení.. Zajímavé souvislosti a jen mi chybělo v závěru něco...ta pomyslná třešínka, která by to vše uzavřela.

28.09.2020 5 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Moje milovaná Rimpoče...Svámí...
Je to krásná cesta životem s touto kouzelnou kočkou

28.09.2020 5 z 5

Miluji tuto kočku a její přístup k životu. Miluji její příběh a cestu kterou s nadhledem sobě vlastním, autor prostřednictvím této kočky přináší

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Je to velmi příjemné čtení po prvním díle, jde příjemně do hloubky.

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Je to krásný příběh, který umí vtáhnout do děje a představit buddhismus... Nic náročného :-)