Milla Milla komentáře u knih

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Ráda čtu knížky od Sophie Kinselly. Tato knížka je ale poněkud slabší. Poppy je dost praštěná a míchá se Samovi do života tak, že mě by to dost naštvalo. Celkem nereálné je, že zpočátku je Sam velmi zaneprázdněný, jen málokomu odpoví na mail, píše jen strohé odpovědi, nikdy neposílá smailíky, ale Poppy ho úplně změní a nakonec dokonce Sam pošle sms všem svatebčanům...to se Samovi vůbec nepodobá.

31.12.2013 4 z 5

Knížka je vydařená. Zpočátku je tajemná, jsou v ní popsány zajímavé postavy, pěkný a poutavý příběh. Přesto u mě vede Zahrada kouzel, která je pro mě naprostou jedničkou.

27.12.2013 4 z 5

Brusel, Antverpy, Gent a Bruggy Brusel, Antverpy, Gent a Bruggy Zoë Hewetson

Perfektní průvodce po Belgii. Díky této knížce jsme viděli plno krásných míst a významných památek.

09.12.2013 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Mám ráda knížky od Sophie Kinselly. I tahle se mi líbila. Jen jsem nerozuměla jedné věci - když Samanta utekla od svého původního života a dostala se na nové místo, tak noví zaměstnavatelé se divili, jak umí dobře anglicky, ale přitom ona bylo pořád v Anglii. Neodjela nikam do zahraničí...

27.11.2013 5 z 5

Nevinné lži Nevinné lži Kerstin Gier

Bezva knížka, sice se smutným tématem, ale mile napsaná. Jen ke konci příběh hrozně rychle skončil a mně bylo líto, že knížka nepokračuje dál...

17.11.2013 5 z 5

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Knížka se mi celkově líbila. Ale ten konec...až příliš pohádkový :)

02.11.2013 4 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Nádherná knížka plná kouzel. Úžasné byly schopnosti Clare, Sydney a Evanelle Waverleyových. Chtěla bych mít takovou zahradu jako měla Clare a i souseda jako Tyler bych brala.

20.10.2013 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Knížka se mi celkem líbila, ale chvílemi jsem se podivovala nad překladem...slova jako veřeje, živůtek, kartounové šaty...nejsou zrovna moc používané. A obálka by mě na knížku nenalákala, nelíbí se mi. Ale protože knížka měla tak dobré hodnocení, pochvalné recenze a zajímavý popis obsahu, tak jsem si ji půjčila a dobře jsem udělala.

10.10.2013 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Úžasná knížka. Hrozně se mi líbila. Dala bych i víc hvězdiček než jen 5. Ke konci mi i slzy ukáply.

06.10.2013 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Moc pěkná knížka. Hlavní hrdinka Emma Corriganová byla upovídáná skoro jako Lizzie Nichols (z knížky Úspěšná smolařka). Velmi sympatický byl majitel firmy Panther Cola Jack Harper. Moc se mi líbila ta část knížky, kdy se konal rodinný den pro zaměstnance firmy Panther Cola.

27.09.2013 5 z 5

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

První část knihy, kdy Lizzie jede do Londýna za Andrewem a pak s ním nějakou dobu tráví čas v Londýně, mě úplně nenadchla. Asi kvůli Andrewovi.
Zato když se pak dostane do Francie na zámek Mirak, za svou kamarádkou Shari a jejím přítelem Chazem, to už je úplně o něčem jiném. To se mi četlo jedna báseň. Krásná knížka. Doporučuji.

22.09.2013 5 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Knížku jsem si přála mít, protože mě zaujala její anotace. Vůbec mě nezklamala. Pěkně se mi četla a byla zábavná. Škoda, že od autora není do češtiny přeložena i nějaká další.

18.09.2013 4 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Knížka se mi moc líbila. Skvěle a velmi čtivě napsaná. Přečetla jsem za dva dny a už se těším na další od Sophie. Bezva pasáže: lapálie se skleněným leopardem, mrtvá rybička a naprosto uchvácena jsem byla ze slunečnic:)

18.09.2013 5 z 5