michaela0741 michaela0741 komentáře u knih

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Styl psaní knihy byl velmi originální. Psát vlastně od konce, kdy už je pachatel dopaden a psát to ve stylu vyprávění bylo opravdu velmi zajímavé. Jen jsem čekala malinko smysluplnější zápletku, když v celé knize bylo naznačováno, že by hlavní hrdinka mohla mít se zločinem něco společného, co se skrývá pod povrchem. Kniha mě celkově moc zaujala a těším se na další.

28.11.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Druhé knize už musím dát plný počet hvězdiček, protože oproti "V lese visí anděl" se autor polepšil a netrvalo mu tak dlouho, než pospojoval dějové linky. Skvělá kniha a už es těším na další .

28.11.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha byla ze začátku trochu zdlouhavá. Autor rozběhl příliš mnoho dějových linek, než je pospojoval. Ale ve chvíli, kdy se příběhy jednotlivých postav začaly propojovat už to nabralo obrátek a četlo se to samo :)

28.11.2017 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět výborný počin autora

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jak začnete číst, přestanete dýchat. Carter umí zvlášť morbidním způsobem popsat detaily a to mě hodně baví :)

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Neskutečně dynamická a napínavá kniha od začátku do konce!! Tenhle autor prostě umí, není to tedy pro každého díky jeho osobité morbiditě, ale kdo si na tyhle knížky potrpí, ten si to moc užije!!§

28.11.2017