Megina7 Megina7 komentáře u knih

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Rychle přečtena oddechovka, která vůbec neurazila.

10.07.2021 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Nakonec skvělá oddechovka. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale skvělý nápad a byla jsem mile překvapená. Bavila mě a zamilovala jsem si hlavní hrdinku...

04.05.2021 4 z 5

Jizvy jako křídla Jizvy jako křídla Erin Stewart

Od knihy jsem moc nečekala a proto dávám plný počet hvězd,neboť předčila 100% mé očekávání.
Po dlouhé době jsem sáhla do jiného soudku a vyplatilo se! Kniha mě bavila a hodnekrat pobavila, něco si z ní odnáším a fandím lidem,kteří to mají stejně tak, jako hlavní postavy.
Bude to ta kniha, ke které se určitě někdy zase ráda vrátím.

29.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Fajn kniha, která se krásně čte. Nechybí napětí (i když se dá asi čekat jak to vše, až na pár drobností dopadne celkem brzy) rodinného dramatu a je dobře napsaná z pohledu jak Liv tak i Adama. Prolínání děje a jak to kdo v daný okamžik cítí, má něco do sebe. Přečteno rychle,těším se na další knihy od spisovatelky.

19.01.2021 3 z 5

Střepy života Střepy života Brian Wallace

Dej malého chlapce,který Vás vezme za srdce. Prolínají se v knize dvě dějství, ale nikdy jsem neztratila nit a četla jedním dechem. Je to příběh o síle bojovat❤

13.01.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Čte se jedním dechem a stále čekáte co bude.Pěkná kniha

13.01.2021 4 z 5

Chlapec, který přežil pochod smrti Chlapec, který přežil pochod smrti Pavel Taussig

Dobře čtiva kniha a samozřejmě se ani nedivím, že zápisky byli víceméně hlavně o jídle...

13.01.2021 3 z 5