megi megi komentáře u knih

Mozart: Člověk a génius Mozart: Člověk a génius David Weiss

Čekala jsem něco lepšího místy kniha moc rozvleklá a nezajímava ale na druhou stranu ve mě vzbudila velky zájem o jeho hudbu.

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Tak tuhle knihu miluju uplně nejvíc ze všech. četla jsem ji aspoň 5x a hodlám se k ní vracet. Je nádherně napsaná a ukazuje Napoleonské doby jinýma očima. Opravdu moje láska mezi knihami :-)

30.11.-0001 5 z 5

Příběh je skvělý al Smith se až zbytečně vyžívá v líčení různých nechutností a to mi trochu názor na knihu pokazilo

30.11.-0001

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

S Harrym se vyrůstala takže je možná fajn že to začíná jako opravdová pohádka a končí to jako operfektně promyšlené fantasy. Plánuju celou serii znova :-)

30.11.-0001

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Harry Potter je moje srdeční záležitost :-)...ale až od tohoto dílu mě to začlo pořádně bavit. Respekt prřed tim jak to Rowlingová má vše vymyšlený jak to hlavně v posledním díle navazuje. Harryho jsem vždy hltala...:-)

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Ze začátku me kniha opravdu nebavila, ale jak tam začlo být víc ze Sophiina života, žačlo mě to zajímat. Mám trochu problém s tím jak je kniha psaná, autor se vyjadřuje v trošku šroubovaných souvětích a musela jsem se dost soustředit abych někdy chápala smysl věty. ALe jinak velmi zajimavá četba...:-)

30.11.-0001 4 z 5