Matthew_22 Matthew_22 komentáře u knih

Působivá výpověď pana Šlechty. Já nemohl přestat číst.

06.10.2020 5 z 5

Velmi obsáhlý pohled na svět. Jeho historii, vývoj a predikci do budoucna. Často jsem byl ale naštvaný, je to taková kniha, kdy si říkáte, "vážně to takhle je?".

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Nikdy v životě nezapomenu na příběh pani Eger. Tohle je opravdu síla. A ne každý zvládne první kapitoly knihy. To je ale potřeba, protože až teprve poté jsou tyto silné okamžiky situovány do psychologického výkladu, na základě kterého je velmi pravděpodobné, že si odnesete více, než jste čekali.

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Zajímavý pohled na to, jak to je to u nás zase zkorumpované.

04.11.2020 4 z 5

Afghánec Afghánec Frederick Forsyth

Působivý příběh z prostředí Afghánistánu. Člověk je autorovým popisem prostředí absolutně vtažen do příběhu.

04.11.2020 5 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Já mám tyhle pohodovky od Viewegha rád.

04.11.2020 4 z 5

Další z knih populárně naučné literatury, ze které jsem si odnesl mnoho nových poznatků.

Lidská ZOO Lidská ZOO Desmond Morris

Tuhle knihu by si měl přečíst každý, kdo tápe, kým je a co se kolem něj děje.

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Velmi působivě popsaný příběh jedné z nejvlivnějších postav československé historie.

06.10.2020 5 z 5

Homo Deus - Stručné dějiny zítřka Homo Deus - Stručné dějiny zítřka Yuval Noah Harari