MaryT MaryT komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Je to moje první knížka od této autorky a určitě ne poslední. Přečetla jsem ji jedním dechem a konec jsem obrečela. U těchto příbězích si člověk uvědomí jaké je lidstvo zlý:-(

26.02.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

moc krásná knížka ... doporučuji

19.05.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

vynikající knížka... ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom jsem se zase musela přemlouvat jít spát :-) mám ráda děj, který je inspirován podle skutečných události a můžu se takto dozvědět něco z historie ČR.

25.01.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další krásná kniha od paní Mornštajnové. Stala se moje jedná z nejoblíbenějších autorek:-)

07.04.2022

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná knížka... konec byl tak dojemný , že jsem u toho brečela (a to se moc u mě nestává). Doporučují přečíst.

26.11.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Byla to moje druhá knížka od autorky, ale zase mě zklamal otevřený konec ... mám ráda, když je knížka "ukončena " ... knížka je to moc hezká, čtivá, silný a smutný příběh ... ale další už nebudu od ni číst, bohužel :-(

28.11.2022

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Začátek knížky byl zajímaví, smutný , ale také se šťastným koncem pro chlapce. Ale měla jsme problém dočíst knížku .. samé chválení Ameriky a vyjmenování slavných lidí ... měla jsem pocit , že si to pan Martin užíval ... vyvolalo to ve mě pocit chvástání se.

07.04.2022

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Je to taková "dovolenková" knížka ... trochu mi to přišlo jako telenovela. Tsunami se mi líbila víc.

22.02.2023 1 z 5